Steam hesabım çalındı

AyberKondu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, dün Steam hesabıma giriş yaptım. Hiçbir sorun yoktu ama sabah uynadığımda Steam ve Epic Games hesaplarım ortadan kaybolmuştu. Mail ile şifremi unuttum falan yaptım ama mail bile yoktu hesaplarda. Epic Games'e bir mail attım. Ama Steam'e bir mail atmanın yolunu bulamadım yardım eder misiniz? Steam'e hesabının benim olduğunu kanıtlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu link üzerinden talep oluşturun. Sizden hesapta kullanmış olduğunuz kredi kartı vb bilgileri isteyecekler. Doğru ilettiğinizde hesabınızı alabilirsiniz.

Ben Steam'e ekstra güvenlik koydum. Ekstra doğrulama kodu istiyor girerken.

FT_Furkan_FT ben o ödeme maillerini siliyorum. Böyle olası bir durumda o ödemeyi yaptığımız kartın numarasını söylesek yine geçerli olur değil mi?

Bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir, tavsiyem bilgisayarınızı kontrol etmeniz.
keylogger virüs varmış pcde.format attım.şu an tarama yaptığımda bilgisayar temiz.epic games hesabımı da çalmışlar.onun için de bir form yolladım.inşallah geri alabilirim

Bu link üzerinden talep oluşturun. Sizden hesapta kullanmış olduğunuz kredi kartı vb bilgileri isteyecekler. Doğru ilettiğinizde hesabınızı alabilirsiniz.

Çok Teşekkür Ederim Steam Hesabımı An İtibari İle Geri Aldım.Darısı Epic Games Hesabına

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı