Steam hesabım çalındı

ilkay c

Centipat
Ben hesabımı kitledim, birisi hesabımı çaldı. Sonra Steam desteğe ticket attım ve bekliyorum kanıtladım acaba hesabımı geri verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hesabım da çalınmıştı; ilk şifreyi, ilk e-postayı, ilk aldığım oyunu filan söyleyip kredi kartının da arkalı önlü fotoğrafını attım yarım saat olmadan hesabı geri verdiler.

@Oluapjpj

Hesabinizin calinmasina hic sasirmadim dogrusu. Niye mi bunu söylüyorum? Cünkü pek ders cikarmamissiniz.

Görsellerde e-posta adresiniz, hesap adiniz ve en önemlisi yaptiginiz alisveris detaylari mevcut. Simdi bu bilgileri alip baskasi aleyhinize kullanirsa cok ugrasirsiniz.

Hesap ile ilgili bir sey gönderirken hesaba ait hicbir detayi ücüncü sahislarla paylasmayin. SIze tavsiyem ya görsellerdeki detaylari sansürleyerek tekrar yükleyin, ya da tamamen kaldirin.

Benim hesabım da çalınmıştı; ilk şifreyi, ilk e-postayı, ilk aldığım oyunu filan söyleyip kredi kartının da arkalı önlü fotoğrafını attım yarım saat olmadan hesabı geri verdiler.
Hocam bana yardımcı olabilir misiniz benim de çalındı şimdi istenen bilgileri tamamı ile attım fotoğraf olarak kredi kartının son 4 hanesi kartın üstünde yazan ad posta kodu ve kart türü isteniyordu hepsini attım bunların kartın arkalı önlü fotosu kabul olmadan da bu dediklerimle kabul görür mü

Geri
Yukarı