Steam Hesabım çalındı

Onur Polat

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam hesabım çalındı. Twitch üzerinden bir CS:GO skini kodu yollandı. Bir şey kazandım sandım Steam hesabımı girdim linke girdikten sonra. Sonra Steam hesabım çalındığını fark ettim. E postamı da değiştirmişler. Yardıma ihtiyacım var her şeyim gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam hesabım çalındı. Twitch üzerinden bir CS:GO skini kodu yollandı. Bir şey kazandım sandım Steam hesabımı girdim linke girdikten sonra. Sonra Steam hesabım çalındığını fark ettim. E postamı da değiştirmişler. Yardıma ihtiyacım var her şeyim gitti.
Steam desteğe en son yaptığın alışverişin faturasıyla beraber mail at onlar ilgilenir.

Telefon numaranız varsa veya steam guard ile hesap korunuyorsa geri almaya çalışın. İki yöntem de yoksa steam supporta başvurabilirsiniz, steam support diğer firmalara nazaran en aktif ve detaylı ilgilenen çalışanlara sahip.

https://help.steampowered.com/tr/ & *DESTEK* kısmından *Hesabım* kısmına, ardından da önünüzdeki adımları takip ederek destekle irtibat kurabilirsiniz. Bol şans.

Steam hesabımı 2-3 defa çaldırmış biri olarak Steam desteğe gidersen hesabım çalındı seçeneğinden size birkaç tane soru soruyorlar ve kolayca geri alabiliyorsunuz korkmanıza gerek yok

Steam hesabımı 2-3 defa çaldırmış biri olarak Steam desteğe gidersen hesabım çalındı seçeneğinden size birkaç tane soru soruyorlar ve kolayca geri alabiliyorsunuz korkmanıza gerek yok.

Var. CS:GO diyordu konu sahibi, hesabın zaten elinden gideceğini bilen hırsız, kasıtlı olarak hile vs açarak zarar verebilir hesabı.

Nasıl bu kadar kolay kandırılabildiğinizi aklım almıyor, bende mi başlasam dolandırıcılığa bilemedim.

Var. CS:GO diyordu konu sahibi, hesabın zaten elinden gideceğini bilen hırsız, kasıtlı olarak hile vs açarak zarar verebilir hesabı.

Nasıl bu kadar kolay kandırılabildiğinizi aklım almıyor, bende mi başlasam dolandırıcılığa bilemedim.
Ben hesabı geri alabileceği steam'in bu konuyla ilgileneceği için korkmamasını söyledim ama evet dediğiniz gibi hesaba zarar verebilir.

Nereye mail atacağım.[email protected] buraya yazdım ama bana
[email protected] bu e postadan geri dönüş mesajı geldi şöyle yazıyor cevapta.
Thank you for contacting Valve. This email address is no longer monitored.

If you need customer service or technical Support for Valve Games or Steam, please GO to the Valve Support site at http://help.steampowered.com and submit a Support incident.
Napmam lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı