YouTube hesabım hacklendi

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Okulun konser videolarını attığım kanalın ana sayfasında benimle ilgisi olmayan kanalın videoları çıkıyor. Şifreyi değiştirdim ve YouTube'a mail attım fakat düzelmedi. Herhangi bir linke hesapla girmedim ve hesabın açık olduğu cihazlarda (telefonum ve bilgisayarım) Kaspersky yüklü. Aynı zamanda o videoların yorumlarındaki çoğu kişi bu sorundan bahsediyor. Ne yapabilirim? Bu sorun nasıl giderilir? Çünkü aynı cihazlarda benim kişisel verilerimin olduğu hesaplar da açık

Son düzenleme:
Okulun konser videolarını attığım kanalın ana sayfasında benimle ilgisi olmayan kanalın videoları çıkıyor. Şifreyi değiştirdim ve YouTube'a mail attım fakat düzelmedi. Bu nasıl giderilir? Herhangi bir linke hesapla girmedim ve hesabın açık olduğu cihazlarda (telefonum ve bilgisayarım) Kaspersky yüklü.

YouTube keşfette bazı zamanlar alakasız videolar çıkıyor, hesabınızla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Peki bu hesapta sadece kanala video mu atıyorsunuz, yoksa aktif olarak video izlemek için de bu hesabı kullanıyor musunuz?

Hayır aktif olarak kendi hesabımı kullanıyorum.

Belki de bu sebepten dolayı YouTube algoritması sebebiyle karşınıza alakasız videolar çıkıyor olabilir. Farketmişsinizdir ki aktif olarak kullandığınız hesabın ana sayfasında, alakalı ve ilgili olduğunuz videolar öneriliyordur. Fakat bu hesabı video izlemek amacıyla kullanmadığınız için, karşınıza alakasız videolar çıkıyor olabilir. Endişelenecek herhangi bir sorun bulunmamakta.

Kanalda sadece 7 adet konser videosu var. Başka bir şey yok.

YouTube ana sayfasında izleme geçmişiniz, oynatma listeleriniz ve hakkınızda toplanan diğer verilere göre bazı videolar tavsiye edilir. Yeterli veri yoksa alakasız şeyler çıkar. Bunlar da coğrafi konuma, yaşa veya cinsiyete bağlı "trend" sayılabilecek içerikler olabiliyor.

Son düzenleme:
Belki de bu sebepten dolayı YouTube algoritması sebebiyle karşınıza alakasız videolar çıkıyor olabilir. Farketmişsinizdir ki aktif olarak kullandığınız hesabın ana sayfasında, alakalı ve ilgili olduğunuz videolar öneriliyordur. Fakat bu hesabı video izlemek amacıyla kullanmadığınız için, karşınıza alakasız videolar çıkıyor olabilir. Endişelenecek herhangi bir sorun bulunmamakta.
Sorun kanal ana sayfasında normalde kanalın kendi videolarının çıkmasi gerek fakat CasualChannel User denen kanalın videoları çıkmakta. Ve son 1 saat içinde çok fazla kişi yorumlarda kanalının bu kanal tarafından hacklendiğini dile getirmekte.
Screenshot_20220510-134032.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da ana sayfamdaki kanalın videosunun linki. Yorumlarda herkes kanalının hacklendiğinden bahsetmiş.

Kanalda sadece 7 adet konser videosu var. Başka bir şey yok.

YouTube ana sayfasında izleme geçmişiniz, oynatma listeleriniz ve hakkınızda toplanan diğer verilere göre bazı videolar tavsiye edilir. Yeterli veri yoksa alakasız şeyler çıkar. Bunlar da coğrafi konuma, yaşa veya cinsiyete bağlı "trend" sayılabilecek incelikler olabiliyor.
Aynen kanalınızda konser videolarından başka bir içerik görünmüyor. Öneri videoları ile karıştırıyor olmayasınız?
Adsız.png

Aynen kanalınızda konser videolarından başka bir içerik görünmüyor. Öneri videoları ile karıştırıyor olmayasınız?
Sorun kanal ana sayfasında normalde kanalın kendi videolarının çıkmasi gerek fakat CasualChannel User denen kanalın videoları çıkmakta. Ve son 1 saat içinde çok fazla kişi yorumlarda kanalının bu kanal tarafından hacklendiğini dile getirmekte.
Eki Görüntüle 1383691
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da ana sayfamdaki kanalın videosunun linki. Yorumlarda herkes kanalının hacklendiğinden bahsetmiş.
Hocam sorun kanal ana sayfasında. Videolar kısmı normal zaten. Youtube Support'a mail attım fakat bir şey olmadı kanal şifresini değiştirip etkinliğini kontrol ettim etkinlik geçmişi temizdi.
Screenshot_20220510-134505.jpg

Örneğin Technopat hesabının ana sayfasında kendi videoları çıkmakta. Fakat son 2 saate kadar bende de öyleyken birden bire bu kanalın videoları çıkmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı