Steam hesabım ne kadar eder?

Asıl bu dönemde alınmaz mı ? Mesela adamın teki rdr2 almak ister. Epic games kullanmayı sevmez. Steamde de 60$ vermek istemez. Gider hesap alır.
Bildiğim kadarıyla Steam hesabını kurduğunda girdiğin bilgiler hala sende varsa(telefon, e-posta vs.) ve daha sonra sattığın adam tüm bilgileri değiştirse bile sen desteğe "hesabım çalındı" başlığıyla bir talep oluşturursan ve ardından hesabın ilk bilgilerini verirsen steam tekrardan hesabını sana geri veriyor. Yani bir bakıma hesap alınca dolandırılıyorsun.

Bildiğim kadarıyla Steam hesabını kurduğunda girdiğin bilgiler hala sende varsa(telefon, e-posta vs.) ve daha sonra sattığın adam tüm bilgileri değiştirse bile sen desteğe "hesabım çalındı" başlığıyla bir talep oluşturursan ve ardından hesabın ilk bilgilerini verirsen steam tekrardan hesabını sana geri veriyor. Yani bir bakıma hesap alınca dolandırılıyorsun.
Dediğim gibi "Ben dönemi konuşuyorum. Çalınması her dönemde olabilir orası ayrı bir konu." Ben döneme hitaben yazdım. Çalınma konusuna girmedim ilk yazdığımda. Site satışı yaparsa dava vs. açabilir. Peki davalar bir işe yarar mı onu bilemem. En kötü ihtimal gider steam'e adamın hesap satışı yaptığı hakkında kanıtlar atar hesabını kapattırır. Tüm ihtimallerde de dolandırılman kesin. O yüzden hesabın bir değeri yok. Birinin mesajına beğendim atmıştım zaten.

Asıl bu dönemde alınmaz mı ? Mesela adamın teki rdr2 almak ister. Epic games kullanmayı sevmez. Steamde de 60$ vermek istemez. Gider hesap alır.
Desteğe "Hesabım Çalındı" yazman yeterli. Senden ilk mail isteyerek bir kaç bilgi istiyor sonrasında hesap elinde. Sende dolandırıldığınla kalıyorsun. Tamam 50 TL'ye RDR 2 hesabı satan var. Paylaşımlı şekilde gider alırım. Bu hesap maximum değeri 50 TL o kafayla bakarsak. Hatta 75 - 100 TL'ye 3 tane büyük oyun hesabı satılan yerler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı