Steam hesabım ne kadar eder?

Çok fazla oyun yok CS'de Prime var. Ne kadar eder? (EA Play'den dolayı oyun sayısı yüksek.)
Steam Hesabı

Türkiye de alan olacağını sanmıyorum SteamDB gibi sitelerden hesap değerini tam olarak öğrenip ona göre fiyat biçebilirsiniz ki enayi olmayan da almaz. Steam hesabı satışları çok zordur. Kurucu maili sizde olduğu için geri çekme riskine girip almazlar.

EA Play üyelik oyuna sahip olmuyorsunuz üyelik bitince gidiyor hesap değerini kimisi 50 kimisi 2000 çeker o satıcı ile arandaki ilişkiye bağlı ilk e-posta adresi şifre guard doğrulaması verilecek ise yok bilmem hile geçimişi yok ise güvenimden ötürü fiyatı iyi çekerim bu piyasa karışık Steam hesap satışı yasak normalde.

EA Play üyelik oyuna sahip olmuyorsunuz üyelik bitince gidiyor hesap değerini kimisi 50 kimisi 2000 çeker o satıcı ile arandaki ilişkiye bağlı ilk e-posta adresi şifre guard doğrulaması verilecek ise yok bilmem hile geçimişi yok ise güvenimden ötürü fiyatı iyi çekerim bu piyasa karışık Steam hesap satışı yasak normalde.
Biliyorum hocam, oyunlar arasında EA Play oyunları gözüktüğü için belirttim. Satarken e-posta ile beraber satacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı