Steam hesabım nedensizce çalındı

Huast

Centipat
Steam hesabım yaklaşık 10-15 dakika önce telefonuma mesaj gelerek e-maili değiştirildi. Neden olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam giriş kısmında parolamı unuttum de. Orada çıkan seçeneklerden "Hesabım alındı ve kurtarmak için yardıma ihtiyacım var." kısmına basın. Oradan devam edin.

Steam giriş kısmında parolamı unuttum de. Orada çıkan seçeneklerden "Hesabım alındı ve kurtarmak için yardıma ihtiyacım var." kısmına basın. Oradan devam edin.
ordan sonrasında email değiştirildiği için hesabın şifresini değiştiremmiyorum mail atmam felan gerekiyor ama nereden atacağımı bilmiyorum

yaklaşık son 1 günde telefonunuzla yada bilgisayarınıza herhangi bir steam ile alakalı birşey yüklediyseniz virüs yemiş olabilirsiniz yoksa mail adresine erişmek imkansıza yakın bir şeydir ve mail değişikliği için kendi mailinizden onay vermeniz gerekir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı