Steam hesabım sebebini bilmediğim şekilde kapatıldı

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Bugün lem olma hırsıyla CS:GO açtım oynayacaktım (bu arada Steam'le işim olmayınca hesaptan çıkış yapıyorum.) neyse giriyorum günlük bilgilerimi açılmıyor, hesap çalındı mı diye düşündüm onun da olma ihtimali yok neredeyse çünkü hem çalınsa mail gelir hesabıma. 2 gündür bekliyorum ne girebiliyorum ne de Steam'den haber var. Steam hesabım kapatıldı mı sizce? Öyle bir şey var mı ben onu bile bilmiyordum bir de hesap çalınma işi de olamaz, bence dandik kasa açma sitelerine falan da gitmedim.

Ama bilmiyorum belki cidden dediğiniz gibi bir tane 13 yaşında ergen bebe eğleniyordur çalmıştır. Steam'imi geri alabilir miyim öyle bir imkanım falan var mı sizce?

Steam yetkilileri ile iletişime geçin. Geçmiş olsun.

Bugün lem olma hırsıyla CS:GO açtım oynayacaktım (bu arada Steam'le işim olmayınca hesaptan çıkış yapıyorum.) neyse giriyorum günlük bilgilerimi açılmıyor, hesap çalındı mı diye düşündüm onun da olma ihtimali yok neredeyse çünkü hem çalınsa mail gelir hesabıma. 2 gündür bekliyorum ne girebiliyorum ne de Steam'den haber var. Steam hesabım kapatıldı mı sizce? Öyle bir şey var mı ben onu bile bilmiyordum bir de hesap çalınma işi de olamaz, bence dandik kasa açma sitelerine falan da gitmedim.

Ama bilmiyorum belki cidden dediğiniz gibi bir tane 13 yaşında ergen bebe eğleniyordur çalmıştır. Steam'imi geri alabilir miyim öyle bir imkanım falan var mı sizce?
steam isminizi verin bir bakayım

Hesabınıza girememeniz hesabınızın kapatıldığı anlamına gelmez. Başka hesaba girip kendi hesabınızı aratın. Hesabınıza tekrar girmeyi deneyin, olmazsa Steam Destek ile iletişime geçin.

Steamı nasıl çalabilir ki öncelikle biri girdiği zaman senın mailine kod gelir o kod gelmeden giriş yaptıysa geçmiş olsun hesabını zor alabilirsin herşeyden önce steam hesabı çok değerli bir hesaptır özellikle değerli oyun varsa çalınmaması için elinden geleni yapabilirsin. Mesela örnek veriyorum hiç bir güç benım hesabımı çalamaz en baba hacker gelsin yine çalamaz ayrıca şifre 18 karakterli büyük küçük olmak üzere ve aralarında özel karakter olan şifre ürettim gelsinde çalsın bakalım ödül vericem ona. Bu gibi şeylere dikkat edin sonra aldıgınız oyunlar hesap çalındıgı zaman emek verdiğiniz hesap boşa gidiyor.

Steam hesabımın adı sphinx di dediğiniz gibi arkadaşımla Discord'dan konuşurken baktık duruyor hesabım kullanıcı adı yerine profil adımı giriyormuşum kusura bakmayın çalınma gibi bir durum söz konusu değilmiş yeni fark ettim girebildim hesabıma. Rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı