Epic Games hesabım kapatıldı

sosodllero

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 4+ yıl önce PlayStation'dan Fortnite'a başlamıştım. Kendikartımdan para yatıruyordum fakaat bir gün kartımın limiti doldu annemin kartından aldım. O da bilmediği için dolandırıldım deyip banka ya şikayette bulunmuş. Banka da hem Sony'e hem de Epic Games'e dava açmış. Yani hem PS4'üm tamamen banlandı hem de Epic Games hesabım. Bana kesinlikle geri açılmaz dediler ama Epic Games'in bana hepsap kapandığında atılam mailde " bu işlemin yanlışlıkla yapıldığını düşünüyorsanız, l#tfen bizimle iletişime geçiniz." diyor. Zaten yanlışlıkla oldu bu dolandırıcılıkla alakası yok. Epic desteğe yazdım bana kullanıcı adını yazmamı istiyor. E ben nereden hatırlayayım 4 yıl önceki kullanıcı adımı bayağı kez de değişmiştim. Hesaba girince aldığım kod ektedir:

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bu yüzden şifrelerini güvenli yerlerde sakla.
Epic desteğe yazdım bana kullanıcı adını yazmamı istiyor. E ben nereden hatırlayayım 4 yıl önceki kullanıcı adımı bayağı kez de değişmiştim.

hem annene de deseydin önceden "kartını kullanacağım" diye.

Böyle durumlarda banka gidipte firmaya dava açmaz chargeback yani ters ibraz dilekçesi ile parayı hesaba geri alır ve kart sahibine savcılığa şikayette bulunmasını söyler. Kullanıcı adını hatırlarsan eğer büyük ihtimal Epic Games senden kullandığın kartın bilgilerini ve fotoğrafını istiyecek eğer eksiksiz şekilde yaparsan hesabının açılması ihtimali var.

Geri
Yukarı