Steam hesabım taklit ediliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ilbeyisseven

Hectopat
Oyundan tanıştığım bir çocuk komik olduğunu düşünüp beni Steam üzerinden taklit ediyor. Üstelik 2 farklı hesaptan yapıyor bunu. İlk fotoğraf benim hesabım son iki fotoğraf ise taklit ettiği hesaplar. Bu durumu görünce Steam'e şikayet ettim arkadaşı ama sadece benim şikayetimle ceza alamayacağını düşündüğüm için arkadaşlarımdan şikayet etmelerini rica ettim fakat fazlasını istediğim için buraya da konu açmak istedim. Sizden ricam bana bir iyilik yapıp bu iki hesabı şikayet eder misiniz?

Bu benim hesabım Steam Community :: seignior
Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Hocam şikayet etsek de Steam'in bir şey yapacağını düşünmüyorum.
Böyle beyin yoksunu insanlardan size sabır diliyorum.

Oyundan tanıştığım bir çocuk komik olduğunu düşünüp beni Steam üzerinden taklit ediyor. Üstelik 2 farklı hesaptan yapıyor bunu. İlk fotoğraf benim hesabım son iki fotoğraf ise taklit ettiği hesaplar. Bu durumu görünce Steam'e şikayet ettim arkadaşı ama sadece benim şikayetimle ceza alamayacağını düşündüğüm için arkadaşlarımdan şikayet etmelerini rica ettim fakat fazlasını istediğim için buraya da konu açmak istedim. Sizden ricam bana bir iyilik yapıp bu iki hesabı şikayet eder misiniz?

Eki Görüntüle 755143

Eki Görüntüle 755144

Eki Görüntüle 755145

İnsanları sizi taklit ederek dolandırmıyorsa ban yemez diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 755143

Eki Görüntüle 755144

Eki Görüntüle 755145
Taklitler aslını yüceltir. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı