Steam hesabıma başkası girmiş olabilir mi?

5Wxqw

Picopat
Daha fazla  
Steam hesabımda oyun saatlerini falan hepsinin kaydını tutarım en son ne zaman oynadığıma kadar bugün sabah inceliyordum. Hesabımı CS:GO benim en son oynadığım saatten daha fazla oynanmıştı. Steam Guard da kullanıyorum sizce hesabıma biri girmiş midir? (hesabımdan tüm cihazları devre dışı bıraktım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcıdan Steam giriş yapın. Destek-hesabım-Steam hesabınızla ilişkili veriler-yakın zamandaki giriş geçmişi.
Bu adımları sırayla uygulayarak yakın zamanda giriş yapılan konumları da görebilirsiniz.

Tarayıcıdan Steam giriş yapın. Destek-hesabım-Steam hesabınızla ilişkili veriler-yakın zamandaki giriş geçmişi.
Bu adımları sırayla uygulayarak yakın zamanda giriş yapılan konumları da görebilirsiniz.

Ona zaten baktım da sonuç temiz şifre yi değiştirdim telefon numarası ekledim.

Ona zaten baktım da sonuç temiz şifre yi değiştirdim telefon numarası ekledim.
Sonuç temiz ise hesabınıza herhangi bir giriş olmamış demektir, size önereceğim şeyler de yeni bir şifre ve Steam mobil guard aktif etmeniz olacaktı. Son olarak Steam hesabınız ile 3. parti sitelere giriş izni vermediğiniz sürece bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, iyi forumlar.

Sonuç temiz ise hesabınıza herhangi bir giriş olmamış demektir, size önereceğim şeyler de yeni bir şifre ve Steam mobil guard aktif etmeniz olacaktı. Son olarak Steam hesabınız ile 3. parti sitelere giriş izni vermediğiniz sürece bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum,

Steam Guard en yüksek güvenlik de şifreyi de değiştirdim mesaj larınız için sağ olun.

Geri
Yukarı