Steam hesabıma da farklı yerlerden giriş yapılmış

Bahsettiğini tam olarak anlamadım ancak burada görülen konum bilgileri tahmini ve sunucuya göre değişebiliyor. Zaman zaman ben de giriş yaparken alakasız bir yer gösterebiliyor. İstanbul'dayken İzmit'te gibi gözükebiliyorsunuz.
Şey. Bu loglanan kayıtlar steama girişte id pw girilerek girdiğinde mi oluyor? Yani benim bilgisayarda steama tıklayınca direkt açılıyor şifre sormadan. Bu da sayılıyor mu?

Başka yerden giriş yapıldığında mail ile doğrulama kodu geliyor Steam guard açarsanız. Hem bildirim gelir biri şifrenizi öğrenseniz bile.

Giriş yapılmış bilgisayarda bile oraya kayıt tutuluyor. Yani kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak girmediğinizde dahi giriş kaydı tutuluyor.

İçinizi rahatlatmak adına söylüyorum, benim konum bilgilerinde 3 farklı ilçe gözüküyor ve biri doğru. Konum bilgilerinde ya tahmini konum ya da internete bağlandığınız sunucuya göre veri giriliyor kanımca.

Giriş yapılmış bilgisayarda bile oraya kayıt tutuluyor. Yani kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak girmediğinizde dahi giriş kaydı tutuluyor.

İçinizi rahatlatmak adına söylüyorum, benim konum bilgilerinde 3 farklı ilçe gözüküyor ve biri doğru. Konum bilgilerinde ya tahmini konum ya da internete bağlandığınız sunucuya göre veri giriliyor kanımca.
Pc'yi 1 ay önce kurdum. Ama 1-2 ay öncesinde bile girişler var malesef :/

Telefonunuzdan giriş yapmış olma ihtimaliniz var mı? Yoksa bile artık şifrelerinizi değiştirdiniz ve iki faktörlü doğrulamayı aktif hale getirdiniz. İlerleyen süreçte herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Telefonunuzdan giriş yapmış olma ihtimaliniz var mı? Yoksa bile artık şifrelerinizi değiştirdiniz ve iki faktörlü doğrulamayı aktif hale getirdiniz. İlerleyen süreçte herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Yok telefondan da yok. Arkadaşıma sordum daha önce çevrimiçi gördün mü yok dedi. Bir gariplik var ama neyse.

@Yedinci Mühür kardeşim affedersin ama bu bununla ilgili açtığın neredeyse 30. konun. Saymadım ama çok fazla.Hep aynı konuyu açıyorsun ve her seferinde doğru cevaplar verilmesine rağmen bunu tekrarlıyorsun @24099 bile uyarmış ama hâla aynı şeyleri tekrarlıyorsun. Aynı konuları açıp açıp durma lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı