Steam hesabımda benden habersiz bir şeyler alındı

API key dediğiniz idle master'da yazdığımız mı? çünkü kart düşürme uygulması kullandım.
Idle Master ile kolay kolay çalınmaz. Steam hesabınız ile giriş yapıp API keyinizi verdiğiniz bir site veya bir Steam için Google Chrome eklentisi API keyinize erişmiş olabilir. Satın alımı yapılmış olan iki eşya da sadece 40 kuruş falan. Yani API dolandırıcılığı olduğu kesinlikle bariz bir şekilde ortada.

3. parti sitelere giriş yaptıysanız olabilir.
Dediğim gibi kart düşürmek için idle master kullandım. Neyse ki hesapta 20 lira vardı.

Idle Master ile kolay kolay çalınmaz. Steam hesabınız ile giriş yapıp API keyinizi verdiğiniz bir site veya bir Steam için Google Chrome eklentisi API keyinize erişmiş olabilir. Satın alımı yapılmış olan iki eşya da sadece 40 kuruş falan. Yani API dolandırıcılığı olduğu kesinlikle bariz bir şekilde ortada.
Steam için eklentim yok, eklentilerim hep bilindik şeyler. API key nasıl veriliyor bilmiyorum bile.

Ayrıca şimdi para yüklesem yine çalınır mı? Şifreyi değiştirdim hesabımın.

Son düzenleme:
Idle Master kullandım ve sonuç: Hesabımdam $4.00 işlem yapıldı.
Çok net ve rahatça söylüyorum: Idle Master dolandırıcılık sistemidir!

Yeni konular

Geri
Yukarı