Steam hesabımda benden habersiz bir şeyler alındı

azmedegem

Centipat
Daha fazla  
30 küsur liram vardı. Bir baktım 0.14 olmuş. Satın alma geçmişinde birisinden bir eşya almışım gibi gözüküyor. Nasıl geri düzeltebilirim?

Topluluk pazarında bir eşyayı almak için otomatik satın alım koymuşsunuzdur, o eşyayı almıştır. Envanteri kontrol edin.

Hiçbir şeyi satın alma talimatı koymadım. Satın alma geçmişinden baktım hayatımda oynamadığım bir oyunun ürünü satın alınmış. Steam desteğe yazdım. Görebileceğiniz gibi bu nickli şahısın ürünleri alınmış.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    190,3 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şeyi satın alma talimatı koymadım. Satın alma geçmişinden baktım hayatımda oynamadığım bir oyunun ürünü satın alınmış. Steam desteğe yazdım.

Hocam Steam hesap envanterniz güzel midir? Steam bakiyelerini bu yolla çalıyorlar.

İade edersiniz. Bir hata olmuş olabilir.

Yanlış bilgi vermeyelim. Steam topluluk pazarından alınmış bir şey iade edilemez.

Hiçbir şeyi satın alma talimatı koymadım. Satın alma geçmişinden baktım hayatımda oynamadığım bir oyunun ürünü satın alınmış. Steam desteğe yazdım. Görebileceğiniz gibi bu nickli şahısın ürünleri alınmış.
API keyinizi paylaştıysanız ele geçiren kişi pazara elindeki çok ucuz bir eşyayı listeleyip bakiyenizi hesabına aktarmış olabilir. API key dolandırıcılığı yaygın bir yöntem.

Hocam Steam hesap envanterniz güzel midir? Steam bakiyelerini bu yolla çalıyorlar.

Yanlış bilgi vermeyelim. Steam topluluk pazarından alınmış bir şey iade edilemez.
Envanter dediğin kütüphane ise pahalı olan 7-8 oyun var.

API keyinizi paylaştıysanız ele geçiren kişi pazara elindeki çok ucuz bir eşyayı listeleyip bakiyenizi hesabına aktarmış olabilir. API key dolandırıcılığı yaygın bir yöntem.
API key dediğiniz idle master'da yazdığımız mı? çünkü kart düşürme uygulması kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı