Steam hesabımdan CS:GO'yu komple kaldırmak

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar enterasan bir durumum var. Steam hesabımdan CS:GO'yu kaldırmak istiyorum ama tamamen. Oyunu hesabımdan silmek ve tekrar satın alıp sıfırdan başlamak istiyorum. Bu mümkün mü? Tüm oyunlarım bu hesabımda o yüzden başka bir hesap açıp oynamak istemiyorum. CS de sürekli random girip sinirlenince küfür ettiğim için iletişim ve rekabetçi ban yiyorum 15 gün falan. Daha sonra düzgün oynasamda en ufak şeyde ban yiyorum süreksi 15 gün. Bu hesaptan oyunu tamamen silip sıfırdan satın alıp başlamam mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam desteğe yazdım. Bir çözümü olsun ya. Yeni hesap açarım ama tüm oyunlarımı yeni açacağım hesabada taşıyamıyorum. Bu banlar yüzünden valoranta başlamak zorunda kaldım 😄

Steam desteğe yazdım. Bir çözümü olsun ya. Yeni hesap açarım ama tüm oyunlarımı yeni açacağım hesabada taşıyamıyorum. Bu banlar yüzünden Valorant'a başlamak zorunda kaldım 😄

Valorant iyidir :D TR serverinde oynamadığınız sürece.(belirli bir ranka kadar)

Rank düşün belirli bir süre sakin oynayın bütün bunlara gerek kalmaz. Sinirlenince küfür etmeden duramıyorum diyorsanız mikrafonunuzu devredışı bırakın kendi kendinize sövün. En azından şikayet almazsınız.

Arkadaş vac yedim diye bir cümle kurmamış, oyunu komple kütüphaneden kaldırmak mümkün. Fakat tekrar satın alıp sıfırdan mı başlıyor onu bilmiyorum.
1677847025670.png

Yeni konular

Geri
Yukarı