Steam hesabımın değeri ne kadar?

Zamanında bende bu foruma Steam hesabımla ilgili paylaşım yapmıştım ve yine alayci tavırla normal bir uslubla yazilmayan mesajlar yazılıp aynı tepki verilmişti ve belirledigim fiyata banlı hesabı bir de sattım ve onun dışında onlarca hesap satışı yaptım vermez kimse diye diyenler herhalde bu neyin ne olduğundan haberi yok. Dostum G2A dolar bazlı satış yapabilicen güzel bir sitedir. Türkiye içinde de öncelikli gamemark İtemsatış GameSatış siteleridir. Ayrıca fiyat belirlerken oyunların maksimum indirim aldığı fiyattan hesaplayıp koyman lazım ayrıca envanter + vitrin level vs gibi Steam profil kisminada kendi nezdinde ucmadan fiyat bicmen ideal olacaktir. Tabii satışı olmayan Steam'de kaldırılan oyunların Steam key bazlı fiyatlarından yola çıkarak aynısı olmasa da %20 ya da %30 kısmından hesaplayabilirsin. Cunku şu anda biri senin oyunlarını toplamaya kalksa hem o fiyata alamiyacak olması lazım. Hemde kalkmış oyunlarınida alamamasınida dahil etmen lazım. Kisaca örnek verecek olursam red zamdan önce en fazla 98 TL'ye dusuyordu. Ama zamdan sonra bu fiyat en fazla 300 kusur civarı oldu. Bu mantik da düşünüp biraz daha üstüne koyup hesaplayabilirsin o kadar yorum atılmış arkadaşın konusuna hiçbiri arkadaşın sorusuna cevap vermek değil alay etmek olmuş. Umarim cevablayabilmisimdir. İyi sosyaller (başka bir forum yorumumdan alıntı).
Bu konuya özel ekleme: Ayrıca gamemark sitesi üzerinden hesap geri alımlarında adli mecri işlemlerini site yönetimi başlatıyor. Başıma gelen bizzat yaşadığım durumdur.

Anladım teşekkür ederim.

Tüm oyunların indirimli fiyatlarıyla değeri 1708TL.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı