Steam hesabımın değeri ne kadar?

VAC ban bir hesabı kimse almaz. O yazı öyle bir kirli yazıdır ki alın yazısı gibi. Yıllar geçse de kalacağı için kimse talep etmez. Hangi hileyi kullanıp ban yedin? :D.

Zaten o yazı yüzünden satacağım hileci bir arkadaşla oynadım arkadaşta wall hack vardı yer söylüyordu bende flick atıyordum o yüzden.

Zaten o yazı yüzünden satacağım hileci bir arkadaşla oynadım arkadaşta wall hack vardı yer söylüyordu bende flick atıyordum o yüzden.

Lütfen kimseyi kandırmaya çalışma. Arkadaşın hile kullandı diye sen VAC yemezsin. En yüksek ihtimalle OW ban yersin. VAC yediysen masum değilsin. İtiraf et. :D

Hesabı satmana gerek yok yeni hesap aç kütüphane kardeşliği oynayabildiğin oyunları oyna orada hesabım çalındı hile açmışlar bu olaylar sonucu VAC yedim elimden bir şey gelmedi bende yeni hesap açıp kütüphane kardeşliği açtım o yazı ne kadar koysada hesap değeri dibe düşmüştür 1000TL değeri olan hesap 200 anca edecek durumda bu durumu kabullenmen lazım.

Saçmalama flick attın diye VAC yemessin, ilk önce dosyaları tarıyor sonra ow ban yiyorsun, bilemeden bir yerinizden sallayıp yalan söylemeyin, çok salakça bir davranış, sizin adınıza utandım...

Konu nereden nereye geldi neyse yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı