Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi

Kendi söylediklerin çelişiyor, yardımlaşma platformu diyorsun ancak konu sahibine yardım etmek yerine git bir bardak soğuk su iç diyorsun. Bu nasıl bir yardım etme şeklidir? Ben ve benim gibi daha önce hesabını çaldırıp geri almayı tecrübe etmiş bir iki kişi yazmasa belki sizin yüzünüzden hesabını geri alamayacak. Kaş yapayım derken göz çıkartacaksın. Hem tutturmussun bir türkü, sürekli söylüyorsun yok covid-19 yok kritik durum. Desteğe mesaj atsın şansını denesin adam. Sosyal medya gerçekten garip bir yer aldı, 2 yıllık technopat üyeliği olan, 5 yıllık 8 yıllık steam hesabı olan bilirkişi oluyor

Benim 0 TL değerinde ama 5000 saatimi verdiğim hesap çalındı ve Steam Destek umursamadı.
Yalan yanlış bilgi vermeyin diyorsunuz bir de.
Sizin gibi insanlardan bıktım.

Benim 0 TL değerinde ama 5000 saatimi verdiğim hesap çalındı ve Steam Destek umursamadı.
Hiç harcama yapmadıysanız elinizde makbuz, kredi kartı bilgisi vs yoksa hesabın size ait olduğu nasıl kanıtlanabilir?

O h
O halde benle neden ilgilendiler? Para yatırdım diye mi hayır, alakası yok parayla, sizden her türlü gerekli bilgileri istemişlerdir, verdiyseniz onlarda gereğini yapmışlardır, siz benden bıktıysanız ne yapayım? Her önemsiz insanı kafaya taksaydım, halim daha berbat olurdu, o yüzden bir daha görüşmemek dileğimle!

Kanıt önemli değil inanmayanlar inanmasın "Kötü günler" dilerim.

Kanit onemli degilse ben hesabim calindi diyip sizin hesabinizi ustume almak icin basvurayim. Onlar da direkt olarak hesabi bana devretsinler? Sanki kanit boyle dolandiriciliklari engellemek icin onemli olsa gerek.

Konuyu hortlatmaya geldim hocam oynayan kişiye hırsız demeyin bence çoğu firma başkalarının steam hesabını çalıp cüzi miktara eposta değiştirilebilir diye satıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…