Steam hesabın değeri nedir?

Steam hesap satışı yasak, hesaplar kolay geri çekiliyor, öyle hesabının gerçek değerine yakın satarsan adam gider kendim hesap açarım der. Kimse seviyesi yüksek Steam hesapları hariç yüksek para vermez.

Sent imzalar yrinfiytina sattım ki yri fiyti 60 k diyor kâr kâr dur her türlü satılır yarı fiyatı bırak %70 indirim ile mahalle arası yeni kuruluyor olan internet kafe ye satsam alır ki zaten adamla seneypt imzalanacak adamın bilerek bannlatmayacahina dair imza atmak mesajlı kayıt olacak aktarım banka da yapılacak hesap için yeni Gmail açılıp devredilmeden önce 2 kişinin genel kullanım şekli arasında 3 saat kullanılacak hesap yeni Gmail'e aktarildiktan sonra eski Gmail de adamda kalacak 1 yıl sonra eski Gmail Steam hesabından kaldırılıp bana devredilecek geri anliyicagin assiri resmi'i yapacağım satışı.

Sent imzalar yrinfiytina sattım ki yri fiyti 60 k diyor kâr kâr dur her türlü satılır yarı fiyatı bırak %70 indirim ile mahalle arası yeni kuruluyor olan internet kafe ye satsam alır ki zaten adamla seneypt imzalanacak adamın bilerek bannlatmayacahina dair imza atmak mesajlı kayıt olacak aktarım banka da yapılacak hesap için yeni Gmail açılıp devredilmeden önce 2 kişinin genel kullanım şekli arasında 3 saat kullanılacak hesap yeni Gmail'e aktarildiktan sonra eski Gmail de adamda kalacak 1 yıl sonra eski Gmail Steam hesabından kaldırılıp bana devredilecek geri anliyicagin assiri Resmi'i yapacağım satışı.

Kanka satabiliyorsan alıcı bulabiliyorsan sat.

Resmiyette satışı olmayan bir şeyin nasıl resmi satışı olacak anlayamadım ama yaparsın.

"Satışın resmi yapılması" gibi bir ifadeyi ilk kez duyuyorum. Steam Destek'te bu şekilde bir ifade yer almamaktadır. Destek'te geçen; "Steam destek ekibi satıldığını fark ettiği hesabı kalıcı olarak kilitler (hesabın o anda satın alan veya satan kişinin kullanımında olması fark etmez)" ifadesi sanırım bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyordur.

Sent imzalar yrinfiytina sattım ki yri fiyti 60 k diyor kâr kâr dur her türlü satılır yarı fiyatı bırak %70 indirim ile mahalle arası yeni kuruluyor olan internet kafe ye satsam alır ki zaten adamla seneypt imzalanacak adamın bilerek bannlatmayacahina dair imza atmak mesajlı kayıt olacak aktarım banka da yapılacak hesap için yeni Gmail açılıp devredilmeden önce 2 kişinin genel kullanım şekli arasında 3 saat kullanılacak hesap yeni Gmail'e aktarildiktan sonra eski Gmail de adamda kalacak 1 yıl sonra eski Gmail Steam hesabından kaldırılıp bana devredilecek geri anliyicagin assiri resmi'i yapacağım satışı.
Tarihi pırlanta mı satıyorsun? Uğraşma boşuna bu kadar. Öyle büyük para alamazsın bu hesaptan.

Hocam bu hesap 3.500 dolara ne kadar zamanda gider sizce (normalden 1.000 dolar ucuza gidiyor)
Satamazsınız. Sermayeyi kediye yuklemişsiniz 🥲

Steam hesap satışlarının caydırıcı olması için kredi kartı harcamalarını kullanıyor hesap kurtarma işlemleri için. Bu yüzden hesapların satış değeri yok.

Satamazsınız. Sermayeyi kediye yuklemişsiniz 🥲

Steam hesap satışlarının caydırıcı olması için kredi kartı harcamalarını kullanıyor hesap kurtarma işlemleri için. Bu yüzden hesapların satış değeri yok.

İki niye hesabı geri aliyimki ben onu anlamadım ayrıca hesabı Steam destekten hediye diye göstermeyi deneyeceğim parayı nakit verirse hediye dersem kart değişmesini takmaz ayrıca ödemeyi paradan yaptım hep o yüzden zor olur bulmaları hiç olmadım derim alçak kisiye alım için arar beni atar IBAN'dan 5 ek ben de kodu söylerim sınırsız destekli ya da o kişiye ininal Kart'ımı veririm onunla yapar bu yolunu bulurum bu halde kaça gider tahmini ilk kez sayfam o yüzden soruyorum.

3500 dolara satman imkansız gibi bir şey hocam
hocam neden imkansiz

Steam satmak diye bişey yok ki. Hesabı geri almak çok basit. Satıp insanları çok rahat dolandırabilirsiniz sonrasında geri alarak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı