Çözüldü Steam hesabına giriş yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar, hesabıma giremiyorum ne mobilden ne bilgisayardan, arkadaşlarım da görüntüleyemiyor profilimi. Görüntüleseler bile 0 level ve her şeyim silinmiş gözüküyor. Bu neden oldu? Lütfen yardım edin...

Sorun düzeldi arkadaşlar, neden böyle bir şey olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. PC'de Steam Guard gelmiyordu, tarayıcı üstünde de aynı şekilde. Mobilde direk profilim bulunamadı diyordu, arkadaşlarım da listeden bulamadılar onların profiline yorum yaptım oradan tıkladılar profil resmim bile silinmişti. Umarım bir daha yaşamam...

Sorun düzeldi arkadaşlar, neden böyle bir şey olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. PC'de Steam Guard gelmiyordu, tarayıcı üstünde de aynı şekilde. Mobilde direk profilim bulunamadı diyordu, arkadaşlarım da listeden bulamadılar onların profiline yorum yaptım oradan tıkladılar profil resmim bile silinmişti. Umarım bir daha yaşamam...
Steam bugün biraz sıkıntılı. Ara ara çöküyor. Çökme esnasında denk gelmişsindir.

Geri
Yukarı