Steam Hesabına Giriş Yapılamıyor

CrqwL

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Hemen konuya giriyorum Steam Hesabım yüksek ihtimal çalınmış. Kullanıcı adını şifreyi e-postayı biliyorum hatta dün oyun satın aldım Steam'den mail adresime mesaj geldi satın alma ile ilgili hiçbir sıkıntı yok ancak bugün hesaba giremedim. E-postadan şifre sıfırlamayı denedim e-posta adresimi girdim bir baktım hesabım çıkmıyor sanki hesap yok oldu. Arkadaşlarıma haber Steam arkadaşlar kısmından baktılar hesap duruyor ama şifreyi biliyorum giremiyorum. Sıfırlamaya çalışıyorum hesap gözükmüyor. Muhtemelen bilgisayara virüs girdi. Bir şey indirmeye çalıştım yapmadım sonra bilgisayarımda görev yöneticiden saçma sapan şeylerin açık olduğunu gördüm. Bundan da öte
Instagram hesabım bugün kendi kendine kişileri takip edip beğeniyordu. Facebook kendi kendine reklam veriyordu. Discord'da ise arkadaşlarıma ve sunuculara İngilizce olarak Discord Nitro bedava diye spam şeklinde link gönderiyordu ve şimdi Steam bu şekilde Instagram, Discord ve Facebook hallettim ama Steam yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı