Çözüldü Steam hesabına giriş yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NadasCoach

Decapat
Daha fazla  
Selam, bugün TF2 oynarken durup dururken bağlantım kesildi. Ben de herhalde internetim gitmiştir diye pek gerilmedim ancak profilimi göster dediğimde ilk screenshotdaki gibi "profil verileri yüklenemedi, lütfen daha sonra deneyin" yazan bir hata aldım. Sonra arkadaşımı aradım, Discord'a davet edip profilime bakmasını istedim. Profil resmim kaldırılmış ve uzun bir kod yazıyordu. Steam hesabım banlanamaz değil mi? Çünkü 16 yaşında bir öğrenciyim ve oyun almak benim için aşırı aşırı zor.

Hesabıma giriş yapabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    515,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Son günler de Steam'de bu ve benzeri sorunlar yaşanıyor. Biraz bekleyin hocam, yada profil linkinizi verim bizler de bir bakalım. Hile yapmadı iseniz oyun da banlanmazsınız hocam.

Uzunca kod dediğiniz rakamlardan oluşuyor ise korkmayın hocam, benim de bir çok arkadaşımım ismi bir çok sayısal rakamlar ile gördüğüm çok oldu.
Son günler de Steam'de bu ve benzeri sorunlar yaşanıyor. Biraz bekleyin hocam, yada profil linkinizi verim bizler de bir bakalım. Hile yapmadı iseniz oyun da banlanmazsınız hocam.

Uzunca kod dediğiniz rakamlardan oluşuyor ise korkmayın hocam, benim de bir çok arkadaşımım ismi bir çok sayısal rakamlar ile gördüğüm çok oldu.

Çözüm
Son günlerde Steam'de bu ve benzeri sorunlar yaşanıyor. Biraz bekleyin hocam, ya da profil linkinizi verim bizler de bir bakalım. Hile yapmadı iseniz oyun da banlanmazsınız hocam.

Uzunca kod dediğiniz rakamlardan oluşuyor ise korkmayın hocam, benim de birçok arkadaşımım ismi birçok sayısal rakamlar ile gördüğüm çok oldu.

Düzeldi şu an, teşekkürler. Bayağı gerilmiştim.

Düzeldi şu an, teşekkürler. Bayağı gerilmiştim.
Sakin olun hocam, gerilmeyin sakin olun. TF2 oynuyorsunuz sanırım, bir şey sorucam size. Metal işleme gibi durumlar falan var bu konu da bilginiz var mı? Bir zamanlar bende oynamıştım ama öğe işleme olayını bir türlü anlayamadım. Envaterimde biraz öğe var TF2 ye ait, duruyorlar öğle. :)

@NadasCoach hocam yedik cezayı, demiştim size. 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı