Steam hesabına kodsuz girebilir miyim?

Phoenix55

Centipat
Abimin eski Steam hesabında birkaç oyun vardı para verip tekrar almak istemiyorum ama kendisi de bana Gmail'ini vermeyeceğini söyledi bu yüzden Steam'e girerken gerekli olan kodu giremiyorum ben de girmeye çalışırken kod istiyor o kod için de mail lazım telefonuna gelen kodu söyle diyorum bu sefer onu da söylemiyor o hesaba başka bir yoldan giriş yapamaz mıyım kendisi Steam kullanmıyor.

Abimin eski Steam hesabında birkaç oyun vardı para verip tekrar almak istemiyorum ama kendisi de bana Gmail'ini vermeyeceğini söyledi bu yüzden Steam'e girerken gerekli olan kodu giremiyorum ben de girmeye çalışırken kod istiyor o kod için de mail lazım telefonuna gelen kodu söyle diyorum bu sefer onu da söylemiyor o hesaba başka bir yoldan giriş yapamaz mıyım kendisi Steam kullanmıyor.

Giremezsin ama altta sanırım tanıdık söz, yer gibi bir şey yazar. Onu bulup, girersen ancak o şekilde girebilirsin. Onun dışında Gmail ve kod gerekli.

Kullanmıyorsa versin, turşusunu mu kuracakmış?
ne bileyim reis cins işte
Gmail'i bilgisayarında açık bırak. Öyle gir. Neden vermiyor onu anlamadım yani aktif olarak kullanmıyormuş.

Mailini biliyorum şifresini bilmiyorum şifremi unuttum desem ona mesaj gider bu sefer der ki mailimi niye kurcalıyorsun.

Ne bileyim reis cins işte.

Mailini biliyorum şifresini bilmiyorum şifremi unuttum desem ona mesaj gider bu sefer der ki mailimi niye kurcalıyorsun.

Abi işte, azıcık yalakalık yap, işlerini yap, verir.

Peki niye abinin hesabı ile aile paylaşımını açtırmıyorsun? Şifresini de almana gerek kalmaz?

O kadar istiyceğine boş ver. Al, zaten yaz indirimi var.
Sırf ets2 için istiyorum hesabı bu da ayrı ironi o kadar oyun varken, almak sıkıntı değil hiç oyun almadım bugüne kadar bi ets almıştı abim onu hatırlıyorum onu da baya cebelleşmişti almak için sanki pasaport engeline takılır gibi sağdan sola geziniyordu :D

Geri
Yukarı