Steam 1 Steam Hesabına kaç kişi girebilir?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Steam'ın yeni limitler getirdiğini duydum, bir Steam hesabına kaç kişi girebilir?

Hesaba giren kişiler offline olacaklar sadece oyunları indirmek için Online olabilecekler yani multiplay hesap gibi düşünebilirsiniz.

Günlük/Haftalık/Aylık kaç farklı bilgisayardan aynı hesaba giriş yapılabilir?

Steam'ın yeni limitler getirdiğini duydum, bir Steam hesabına kaç kişi girebilir?

Hesaba giren kişiler offline olacaklar sadece oyunları indirmek için Online olabilecekler yani multiplay hesap gibi düşünebilirsiniz.

Günlük/Haftalık/Aylık kaç farklı bilgisayardan aynı hesaba giriş yapılabilir?
Valla ben öyle bir haber görmedim ama bir hesaba şu anlık yalnızca 15 kişi falan girebiliyor. 15 kişiden fazlasında hesaba giriş sağlayamaz bir kullanıcı. Steam 50 hatası alır. Tabi bu dediğim resident evil serilerinde farklı olabiliyor. Onlar oyunun aynı anda maksimum 3 farklı lokasyondan açılmasına izin veriyor. Ama her oyununda yok Resident Evil Village'den sonra çıkanlarda var şu an.

Valla ben öyle bir haber görmedim ama bir hesaba şu anlık yalnızca 15 kişi falan girebiliyor. 15 kişiden fazlasında hesaba giriş sağlayamaz bir kullanıcı. Steam 50 hatası alır. Tabi bu dediğim resident evil serilerinde farklı olabiliyor. Onlar oyunun aynı anda maksimum 3 farklı lokasyondan açılmasına izin veriyor. Ama her oyununda yok Resident Evil Village'den sonra çıkanlarda var şu an.
1 hesaba haftalık 10 kişiden sonrası için bi daha ki haftayı beklemek gerekiyormuş diye duymuştum.

Hogwarts Legacy çıktığında multiplay hesaplarda oynayanlar günlük 5 kişiden fazlası oynayamıyor vb. giriş yapamadıklarını hata aldıklarını söylüyolardı.

Aynısını Dying Light 2 için yaparsam karşılaşacağım limit değişir mi ?

1 hesaba haftalık 10 kişiden sonrası için bi daha ki haftayı beklemek gerekiyormuş diye duymuştum.

Hogwarts Legacy çıktığında multiplay hesaplarda oynayanlar giriş yapamadıklarını hata aldıklarını söylüyolardı.

Aynısını Dying Light 2 için yaparsam karşılaşacağım limit değişir mi ?
Hayır öyle bir durum söz konusu değil. Hesaptan bir kişi çıktığında diğer kullanıcı giriş sağlayabilir. Ancak paylaşımlı hesaplar satıyorsanız oyunu parayla aldığınız hesapları satmanız sizin kârınızı düşürür. Çok daha ucuz yollarla elde edilebiliyor. Ve dying lightda da hogwarts legacyde ki gibi belirli bir kişiye kadar limit var. Onun üstünde steam 50 hatasını ya da steam 1 hatasını alırlar.

Hayır öyle bir durum söz konusu değil. Hesaptan bir kişi çıktığında diğer kullanıcı giriş sağlayabilir. Ancak paylaşımlı hesaplar satıyorsanız oyunu parayla aldığınız hesapları satmanız sizin kârınızı düşürür. Çok daha ucuz yollarla elde edilebiliyor. Ve dying lightda da hogwarts legacyde ki gibi belirli bir kişiye kadar limit var. Onun üstünde steam 50 hatasını ya da steam 1 hatasını alırlar.
Dying Light 2 ile başlayarak paylaşımlı hesap satmayı düşünüyordum.

Anladığım kadarıyla aynı anda offline olsalar bile 15 kişilik bir limit var değil mi?

Anladığım kadarıyla aynı anda offline olsalar bile 15 kişilik bir limit var değil mi?
Evet bu limit var ancak oyunları parayla almanızı pek önermiyorum. Oyunlar daha kolay elde edilebiliyor. Forum kurallarına aykırı olduğu için bahsedemiyorum ancak oyun piyasasına girmeyi düşünüyorsanız yeni çıkan oyunları satmaya başlayın. Örneğin Resident Evil 4 Remake gibi...

Hayır limit yok. Denuvo korumalı oyunlarda o gün 5 kişi girip indirir ve sonrasında çevrimdışı moda geçerse devamında giren herkese hata verir. Ertesi gün düzeliyor. Diğer oyunlarda indirip çevrimdışı moda geçilirse sorun yaşanmıyor.

Hayır limit yok. Denuvo korumalı oyunlarda o gün 5 kişi girip indirir ve sonrasında çevrimdışı moda geçerse devamında giren herkese hata verir. Ertesi gün düzeliyor. Diğer oyunlarda indirip çevrimdışı moda geçilirse sorun yaşanmıyor.
Ama tüm hesaplarda oyun farketmeksizin aynı anda yalnızca 5 kişi aktif olabiliyor. 6. Kişi girerken ya kendisine hata verir ya da hesaptaki biri atılır. Tüm oyunlarda önemli olan kısım indirme tamamlandığında çevrimdışı moda geçmek.

Denuvo anti-temper den kaynaklanıyor bu günde 3 bilgisayardan fazla bir ürünü aktifleştiremiyorsun bu hogwarts legacy ve dying light 2 de de var

@Arpenix hocam sanırım discord adresimi paylaşmak forum kurallarına aykırıymış. Ancak burdan yardımcı olabileceğim size... :/

Denuvo anti-temper den kaynaklanıyor bu günde 3 bilgisayardan fazla bir ürünü aktifleştiremiyorsun bu hogwarts legacy ve dying light 2 de de var
Denuvo'yu yalnızca Resident Evil serisi kullanıyor diye biliyordum. Sayenizde bir yeni bilgi daha öğrendim. Sağolun hocam. Sırf bu yüzden resident evil 4 hesabı satmak istemiyorum. Müşteri oyuna giremiyor olumsuz yorum yapıyor. Boşa puanı düşüyor mağazanın. Mantıklı bir sistem ancak bizim gibi satıcılar bu yüzden ağır ithamlara maruz kalabiliyor ne yazık ki...

Geri
Yukarı