Steam hesabına kodsuz girebilir miyim?

Yapabileceğim her şeyi yaptım ben de olmuyor, yalakalık biraz işe yarar gibi oldu başta sonra konuyu açınca kızdı.

Konuyu hemen açmayacaksın hocam. :D Öncelikle birkaç saat yalakalık yapacaksın, öyle isteyeceksin. İşi varken, müsait değilken yoğunken veya uyurken istersen farkında olmadan verebilir. Bu arada istersen gece iste.

Not: "İyi olan hiçbir şey gece saat 2'den sonra gerçekleşmez. Saat gece yarısı 2 olduğunda, sadece eve gidin ve uyuyun. Çünkü saat 2'den sonra verdiğin kararlar, yanlış kararlardır"
*Ted evelyn mosby*

Konuyu hemen açmayacaksın hocam. :D Öncelikle birkaç saat yalakalık yapacaksın, öyle isteyeceksin. İşi varken, müsait değilken yoğunken veya uyurken istersen farkında olmadan verebilir. Bu arada istersen gece iste.

Not: "İyi olan hiçbir şey gece saat 2'den sonra gerçekleşmez. Saat gece yarısı 2 olduğunda, sadece eve gidin ve uyuyun. Çünkü saat 2'den sonra verdiğin kararlar, yanlış kararlardır"
*Ted evelyn mosby*

Bir adet hesap ayağına evde sabahtan akşama kadar şunu getir şunu yap deyip duruyor zaten sonra gece uyandırıyor karnı acıkınca bana şunu yap PC'yi aç çarı kas falan sınırları zorluyor vallahi ağzına şamarı yiyecek mesajları görmüyor diye rahatım

Bir adet hesap ayağına evde sabahtan akşama kadar şunu getir şunu yap deyip duruyor zaten sonra gece uyandırıyor karnı acıkınca bana şunu yap PC'yi aç çarı kas falan sınırları zorluyor vallahi ağzına şamarı yiyecek mesajları görmüyor diye rahatım.

Siz, siz olun dikkat edin. Abi bu şakaya gelmez. :D :D :D :D.

Alt tarafı Steam hesabı ve oynayacağınız oyun ETS zaten alın geçin. Küçümseme gibi görmeyin ama fiyatı zaten düşük 10 TL' ye yemek yiyemiyoruz artık. Kartım yok diyorsanız alın İninal kart.
Haklısınız kusura bakma
Siz, siz olun dikkat edin. Abi bu şakaya gelmez. :D :D :D :D.

Aman aman nerelere geldik bir anda daha demin evdeydim :D.

Geri
Yukarı