Steam hesabından parayla CS:GO silahları satın almak

Satışa çıkardıktan sonra ne zaman pazara düşüyor acaba?
Anında düşüyor. Steam uygulamasından onay gerekebilir. Piyasanın çok altına satıyorsa anında satılır. Arkadaşın ucuz sattığına yanar sen alamadığına. Alternatif olarak takas yoluyla alabilirsiniz. Ücretini de banka ile havale edersiniz.

Şöyle ki aslında hesaptaki paraları yer değiştirmeye çalışıyoruz. O yüzden düşük fiyatlı ürünleri yüksekten satışa çıkarıyorum. Para hesaba geçecek ve o da Steam üzerinden oyun alacak kendine.
Mesela ben P90 zulüm satıyorum normalde 5 TL ben 217 TL'den satışa çıkardım pazara girip baktığında bulamıyor silahı.

@hasansahn34 bunun için "Planet 4546B Postcard" isimli itemi kullanabilirsiniz.
Bu itemi önermemin sebebi Steam'in bu itemden hatıra olduğu için vergi almaması (ben öyle biliyorum çünkü para kesintiye uğramadan başka hesaba para geçirenler bu itemi kullanıyordu.)

Oyunları hediye olarak gönderebilirsiniz. Hesabında kısıtlama olabilir ondan dolayı bazen 15 gün bekletiyor.

hesabımda bir kısıtlama yok ben sadece arkadasın sattığı ürünleri görme imkanım var mı yok mu onu öğrenmek istiyorum
@hasansahn34 bunun için "Planet 4546B Postcard" isimli itemi kullanabilirsiniz.
Bu itemi önermemin sebebi Steam'in bu itemden hatıra olduğu için vergi almaması (ben öyle biliyorum çünkü para kesintiye uğramadan başka hesaba para geçirenler bu itemi kullanıyordu.)
komisyonunu da geçtim satışa konulan urun pazarda çıkmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı