Steam hesabını farklı PC'de kullanmak sorun yaratır mı?

DeepoweRz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşla HOI4 oynayacağız ama söyle bir durum var. Benim Steam hesabımda HOI4 mevcut. Arkadaşta yok. Ben arkadaşa hesabımın erişimini versem ve girip kendi pcsinde açsa. Ben de Game Pass sahibiyim, ben de oradan açsam birlikte oynasak yasal olarak sıkıntı olur mu? Hesabın banlanması gibi bir durum söz konusu olur mu? Mümkünse böyle yapmayı isityoruz, oyunu sadece göstereceğim arkadaşa. Sırf 3-5 saat için 340TL vermemiş olur böylece.

Merhaba,
Arkadaşla HOI4 oynayacağız ama söyle bir durum var. Benim Steam hesabımda HOI4 mevcut. Arkadaşta yok. Ben arkadaşa hesabımın erişimini versem ve girip kendi pcsinde açsa. Ben de Game Pass sahibiyim, ben de oradan açsam birlikte oynasak yasal olarak sıkıntı olur mu? Hesabın banlanması gibi bir durum söz konusu olur mu? Mümkünse böyle yapmayı isityoruz, oyunu sadece göstereceğim arkadaşa. Sırf 3-5 saat için 340TL vermemiş olur böylece.

Bir aralar internetten tanıştığım biri bana Steam hesabını vermişti oyuna gireceğim zaman giriyorum? Yazıyordum o da ok ben yemek yiyeceğim yazıyordu ben girip 2 saat Katana Zero atıyordum sonra çıksana kk ben gireceğim diyordu tamam diyorduk öyle öyle derken 1 yıl sağ olsun beni hiç tanımamasına rağmen hesabını verdi 1 yıl sonra bahane mi bilmiyorum abisi öğrenmiş ve onun bana tek yazdığı şey şuydu.
Abim öğrendi.
Özür dilerim.
Bunları yazdı ve engelledi Steam'den de bir şekil çıkardı yani ban yemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı