Steam hesabının çalınması

TheNicht00

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabım bir linke tıkladığım için çalındı. Visa kart ile alışveriş yapamıyor, değil mi? Siber suçlara şikayet etmeyi planlıyorum.

Siber suçlarında işleri yok diyecekki biz bunun Steam hesabını kurtaralım bilgisayarına yazılımı sokan sensin sonuçta senin hatan diğer hesaplarının şifrelerini değiştir bence.

Geçmiş olsun. Steam destek ile iletişime geçin. Umarım geri alabilirsiniz.:(

Format at temp klasöründeki dosyaları sil ya da format atamam derseniz Kaspersky'le tam tarama yapın.
Neye tıkladığını belirtirsen net bir yorum yaparız 😀.

Mail adresinize şifrenizin değiştiğine veya eğer varsa Steam Guard'ınızın kaldırıldığına dair bir mail gelmiş olması lazım. Maile tıklayınca mailin bir bölümünde "Lock my account" bölümü var. Ona basın ve hesabınızı kitleyin. Daha sonra destek ile iletişime geçin. Sizden hesabın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamanız için bazı şeyler isteyecekler.

Steam destekle ingilizce bir şekilde iletişime geçmiştim. 2 gün sonra geri almıştım. İngilizcen iyi değilse translateden yardım alarak sorununu yazabilirsin

İlk önce Steam'de mailiniz kayıtlıysa şifrenizi değiştirmeye çalışın olmadı, Steam destek ile iletişime geçin hesabım çalındı deyin daha sonra ilk satın aldığınız oyunları falan yazarsanız büyük ihtimal hesabınızı geri verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı