Steam hesabının çalınması

Arkadaşlar Steam Guard zaten aktifdi kendisi numaramı epostamı falan hesabtan çıkarmış kendi hesabına geçirmiş Steam destek e kanıtları attım kartımın son 4 hanesi falan SS attım birkaç şeyi inşallah hesabı alırım 3000SAAT im var CS:GO'da :d
Zamanında yaşadım hocam, tabii bilgisiziz o zamanlar. Açtım Steam'i özele kutu çevirme linki atıyor sürekli 20 dakikada bir, sonra açtım baktım bedava çevirdim AK-Redline geldi, e dedim ben bunu çekeyim, Steam ile login yaptım pat, hesap gitti. Otomatik botla hesabım gitti, ve bundan sonra desteğe yazdım ortalama 2,5 saat sonra döndüler Key'lerimi falan yolladım cüzdan kodu sonra hesabı açtılar olduğu gibi devam ettim ve guard ekledim.

Aynı şeyi yaşamışız :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar Steam Guard zaten aktifdi kendisi numaramı epostamı falan hesabtan çıkarmış kendi hesabına geçirmiş Steam destek e kanıtları attım kartımın son 4 hanesi falan SS attım birkaç şeyi inşallah hesabı alırım 3000SAAT im var CS:GO'da :d

Aynı şeyi yaşamışız :D
E postayı çıkarmak için sizin e postanıza erişmesi lazım o nasıl oldu?

Arkadaşlar hepinize teşekkürler Steam destek e yazdım 24 saat içinde sorun çözüldü bana yeni şifre verdiler onu girdim hesaba girdi tekrardan teşekkürler :)

Geri
Yukarı