Steam hesabının çalınması

Zenci

Decapat
Bugün Steam hesabım çalındı. E-postasını değiştirdiler ve hiçbir erişim sağlayamıyorum hesabıma. Steam'e ticket attım, benden kanıt istediler ve hangi kart ile ödeme yaptığımı sordular. Ben de hiçbir oyun almadığım için hiçbirini işaretleyemeden öyle kaldım. Hesapta oyun var ama hepsini arkadaşlarım bana hediye ettiler. Hesabı nasıl geri alacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle alamayacaksın.
Tek alabilme şansın ticket ki sen onların soracağı soruların cevaplarına sahip değilmişsin.

Bugün Steam hesabım çalındı. E-postasını değiştirdiler ve hiçbir erişim sağlayamıyorum hesabıma. Steam'e ticket attım, benden kanıt istediler ve hangi kart ile ödeme yaptığımı sordular. Ben de hiçbir oyun almadığım için hiçbirini işaretleyemeden öyle kaldım. Hesapta oyun var ama hepsini arkadaşlarım bana hediye ettiler. Hesabı nasıl geri alacağım hakkında hiçbir fikrim yok.
Kullandığınız e-mail ve telefon numaranız gibi bilgileri sorabilirler. Steam destek boru değil bir kaç çapulcuya bırakmaz ortalığı.

Hesabının eski e-postası vb. ve oyunları sana oyun hediye eden arkadaşlarının kullanıcı isimlerini yazabilirsin. Belki o zaman yardımcı olurlar.

%99 Hile indirdin.

Ben kendi hesabımı çaldım ve alana kadar neler çektim. Şifremi değiştirdiğim için yeni şifreyi yedeklemeyi unuttum, eski şifre ile giriş yapıp hesaba ulaşamadım. Çalındı zannedip iletişime geçtim. Benden e-mail, son aldığım oyun ve fatura yanı sıra artı olarak kart bilgileri istediler. Kart bilgilerini ve BoaCompra fatura PDF dosyasını gönderdim. Israrla Steam'a bağlı e-mail bilgilerini, en son girdiğin bölgeyi, girdiğim cihaz vs bilgilerini istemeye devam ettiler. Neyse ki bütün bilgiler bir flash bellekte yedekli olunca zor kurtardık hesabı.

Geri
Yukarı