Steam hesabının çalınmış olduğu nasıl anlaşılır?

Onur Sonmez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir hesabım var, daha doğrusu vardı. Hesabıma giriş yapıp indirimlere bakacaktım lakin giriş yapamadım. Hesabımın şifresi aynı değildi. Arkadaşıma sordum o da giriş yapamamıştı. Bende bekledim yaklaşık 2-3 ay belki düzelir diye. Arkadaşım hesabına girebiliyor ama ben giremiyorum. Hesabımın şifresini değiştirmek istediğinde hiç kullanmadığım bir e-posta çıktı karşıma. Kaydettiğim telefon var mı bilmiyorum, 2 tane var kaydetmiş olabileceğim onları deneyeceğim. Hesabıma bir türlü giremiyorum. Başka herhangi birine hesabımı vermedim, kendimde saklı tuttum. Çalınmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabımın şifresini değiştirmek istediğinde hiç kullanmadığım bir e-posta çıktı karşıma.
Büyük ihtimalle hesabınız çalınmış. Steam desteğe ulaşmanızı tavsiye ediyorum. Ek olarak hesabınıza şifreyi girdiğinizde yanlış hatasını verince neden beklediğinizi de anlamış değilim.

Steam desteğe mail atın geri dönüş sağlarlar ve mail atarken fatura veya kullandığınız kartın son 4 hanesini atın.

Arkadaşlar benim bir hesabım var, daha doğrusu vardı. Hesabıma giriş yapıp indirimlere bakacaktım lakin giriş yapamadım. Hesabımın şifresi aynı değildi. Arkadaşıma sordum o da giriş yapamamıştı. Bende bekledim yaklaşık 2-3 ay belki düzelir diye. Arkadaşım hesabına girebiliyor ama ben giremiyorum. Hesabımın şifresini değiştirmek istediğinde hiç kullanmadığım bir e-posta çıktı karşıma. Kaydettiğim telefon var mı bilmiyorum, 2 tane var kaydetmiş olabileceğim onları deneyeceğim. Hesabıma bir türlü giremiyorum. Başka herhangi birine hesabımı vermedim, kendimde saklı tuttum. Çalınmış olabilir mi?

Büyük ihtimal Steam destek ile iletişime geçin kullanılan kredi kartları oyun kodları vb şeyler ile geri alabilirsiniz hesabınızı.

Hocam arkadaşınız sizin hesabınızamı girebiliyordu siz giremiyordunuz durum böyleyse arkadaşınız almıştır hesabı, diğer türlü de niye hesaba girmiyor diye 2 3 ay beklediniz ki.

Geri
Yukarı