Steam hesabının ilk maili nasıl anlaşılır?

Erencurabaz

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, bende bir hesap var satın aldıgım adam bana ilk mail ile verdi fakat nereden anlayabilirim ilk mail oldugunu ve hesapta hiç satın alma geçmişi bulunmuyor. bu hesap güvenilir mi? ve bir sorum daha var. ilk mail oldugunun kanıtını nasıl saglayabilirim? şimdiden teşekkürler (bu arada daha hesap elimde degil)

Herkese selam, bende bir hesap var satın aldıgım adam bana ilk mail ile verdi fakat nereden anlayabilirim ilk mail oldugunu ve hesapta hiç satın alma geçmişi bulunmuyor. Bu hesap güvenilir mi? Ve bir sorum daha var. İlk mail oldugunun kanıtını nasıl saglayabilirim? Şimdiden teşekkürler (bu arada daha hesap elimde degil)

Adam kasıp vermiştir hesabı hocam, ilk mailin önemi yok ne gerek var illaki öğrenmek istiyorsanız satın aldığınız kişiyle konuştuğunuz mesaj yerine gidip bakabilirsiniz geçmişe, (varsa).

15-18 yıllık hesap adı altında satılan hesaplardan aldıysanız hesabın ilk e-posta adresi genellikle Steam girişinde kullanılan hesap adıyla aynı oluyor. Örneğin hesabın giriş adı [email protected] ise hesapta kullanılan ilk e-posta adresi de budur.

Dediğim türden eski bir hesap değilse de size verilen e-posta adresinin gelen kutusuna bakarsınız, varsa Steam onay postaları vs. oradan tahmin yürütülebilir en fazla. Bu da tutmazsa işiniz şansa kalır. Size teslim edilen e-posta adresinin gerçekten ilk e-posta olup olmadığından %100 emin olma yolu yok.

Son düzenleme:
Hesabınız çalınmış gibi işlem başlatın, hesabı geri alabilirseniz size verilen bilgiler doğrudur. Alamazsanız hesabı geri bilinki ilk mail-ödeme bilgileri vs.. bilgiler doğru verilmemiştir.

15-18 yıllık hesap adı altında satılan hesaplardan aldıysanız hesabın ilk e-posta adresi genellikle Steam girişinde kullanılan hesap adıyla aynı oluyor. Örneğin hesabın giriş adı [email protected] ise hesapta kullanılan ilk e-posta adresi de budur.

Dediğim türden eski bir hesap değilse de size verilen e-posta adresinin gelen kutusuna bakarsınız, varsa Steam onay postaları vs. oradan tahmin yürütülebilir en fazla. Bu da tutmazsa işiniz şansa kalır. Size teslim edilen e-posta adresinin gerçekten ilk e-posta olup olmadığından %100 emin olma yolu yok.

Hayır hesap tahminen 2017 2018 kurulmuş bir hesap dedigim gibi hesapta hiçbir şey alınmamış ödeme geçmişinin SS attı hiçbir şey görünmüyordu ve ilk mail veriyor ve telefon numarası falan da attı

Adam kasıp vermiştir hesabı hocam, ilk mailin önemi yok ne gerek var illaki öğrenmek istiyorsanız satın aldığınız kişiyle konuştuğunuz mesaj yerine gidip bakabilirsiniz geçmişe, (
Adam kasıp vermiştir hesabı hocam, ilk mailin önemi yok ne gerek var illaki öğrenmek istiyorsanız satın aldığınız kişiyle konuştuğunuz mesaj yerine gidip bakabilirsiniz geçmişe, (varsa).

Yani adam kasıp degil de 2018 de CS'yi arkadaşı hediye olarak atmış 12.5tan bu zaten ben adamdan satın alma geçöişinin SS ini de aldım hiçbir şey almamış cidden

Hayır, hesap tahminen 2017 2018 kurulmuş bir hesap. Dediüim gibi hesapta hiçbir şey alınmamış ödeme geçmişinin SS attı hiçbir şey görünmüyordu ve ilk mail veriyor ve telefon numarası falan da attı.

Onay postaları derken ödemeleri vs. kastetmemiştim. Steam'de hesap oluştururken e-posta adresini doğrulama postası geliyor. Vereceği e-posta adresinde bu tarz bir posta mevcutsa ve postanın geliş tarihi Steam hesabının oluşturulma tarihi ile uyuşuyorsa buradan anlaşılır belki.

Sıkıntı oldu mu şu an kullanıyor musun bende aldım 10+5 jetonlu Prime almayı düşünüyorum sen de bir sıkıntı var mı?

Sıkıntı oldu mu şu an kullanıyor musun bende aldım 10+5 jetonlu Prime almayı düşünüyorum sen de bir sıkıntı var mı?

Bende aynı soruya cevap arıyorum.
Herkese selam, bende bir hesap var satın aldıgım adam bana ilk mail ile verdi fakat nereden anlayabilirim ilk mail oldugunu ve hesapta hiç satın alma geçmişi bulunmuyor. bu hesap güvenilir mi? ve bir sorum daha var. ilk mail oldugunun kanıtını nasıl saglayabilirim? şimdiden teşekkürler (bu arada daha hesap elimde degil)

Cevaplar mısınız?

2019'da abimle beraber 2 tane almıştık 5+10 yıllık jetonlu hesap o zamanlar 21 levele kadar kasıp seçkin yapmıştık. 4 senedir sıkıntısız kullanıyorum şimdi içime bi kurt düştü o kadar envanter dizip hesap kapanırsa diye ama hesabı verdikleri gün gelen epostaya baktım hotmail hesabının şifresini de vermişler ne yazık ki ben sadece steam hesabına girip mail şifre değiştirmişim o hotmail hesabını almamışım, bugün maile girmeye çalıştığımda kurtarma maili başka bir mail olarak gözüküyor hesabı kurtarma formu gönderdim ama kabul edilmedi aşağıdaki gibi geri dönüş aldım. Umarım sorun yaşamam ileride, size tavsiyem gidin kendi hesabınızı açın 250 liraya seçkin alın 1-2 ayda kasa düşürerek parasını çıkarırsınız.

Dosya Ekleri

• 1682784488935.png
    1682784488935.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 185

Yeni konular

Geri
Yukarı