Steam hesabının maili değiştirilebilir mi?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternet kafe için oluşturduğum bir Steam hesabı vardı. Kullanıcı adını ve şifresini hatırlıyorum ancak giriş yaparken SMS istiyor. Bu hesaba sadece internet kafeden giriş yapabiliyorum. Hesabın mail adresinin biliyorum ancak şifresini unuttum onaylama da yapamıyorum ve hesabın envanteri yaklaşık 30TL civarı. Hesaba internet kafeden girsem Steam desteğe yazsam herhangi bir şekilde bu hesabın mailini değişebilir miyim? Bilen varsa çok iyi olur hesabın mailini kurtarınca Steam Guard'a bağlayıp takas işlemi yapmak istiyorum.
Steam içinden değiştirilebildiğini öğrendim hesabın ilk epostasını biliyorum. CS de uzun zamandır oynadığım kişininde ismi var ancak onun dışında fazla bilgim yok bu kadardı Steam'in emailimi aktarması için yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet kafe için oluşturduğum bir Steam hesabı vardı. Kullanıcı adını ve şifresini hatırlıyorum ancak giriş yaparken SMS istiyor. Bu hesaba sadece internet kafeden giriş yapabiliyorum. Hesabın mail adresinin biliyorum ancak şifresini unuttum onaylama da yapamıyorum ve hesabın envanteri yaklaşık 30TL civarı. Hesaba internet kafeden girsem Steam desteğe yazsam herhangi bir şekilde bu hesabın mailini değişebilir miyim? Bilen varsa çok iyi olur hesabın mailini kurtarınca Steam Guard'a bağlayıp takas işlemi yapmak istiyorum.
Steam içinden değiştirilebildiğini öğrendim hesabın ilk epostasını biliyorum. CS de uzun zamandır oynadığım kişininde ismi var ancak onun dışında fazla bilgim yok bu kadardı Steam'in emailimi aktarması için yeterli midir?

Steam'e internet kafeden girebiliyorsan neden desteğeye yazıyorsunki ayarlardan değiştirirsin e postayı.

Steam'e internet kafeden girebiliyorsan neden desteğeye yazıyorsunki ayarlardan değiştirirsin e postayı.

Hocam hesapta numara falan ekli değil ayrıyeten Steam Guard da bağlı değil. Hesaba internet kafeden giriş yapabiliyorum ancak e-posta değiştirme kısmında ya mevcut e-posta hesabından doğrulama kodu ya da Steam'e kalmış alternatif bir seçenek var. Maile giriş yapamadığım için tek seçenek kalıyor o seçenekte ise Steam aktaracağımız maili girmemizi sonrasında ise bizim olduğumuzu doğrulamak için eski mail adresini ve doğrulayacak bilgiler istiyor. Malesefki sorunda orada hesap ile bildiğim birkaç bilgi var oda eski epostası (yani şu anki epostası), CS de ilk oynadığım arkadaşım. Onun dışında hiçbir bilgim yok. Yani bu kadar bilgi Steam'in epostamı aktarması için yeterli midir diye soruyorum.

Şu an mevcutta şifresini bilmediğiniz email adresinin şifresini kurtarmak için yolları denediniz mi? Uzantısı nedir, hotmail, gmail vs?

Bu taraftaki tüm yollar tükendiği için mi steam tarafından ilerlemek istiyorsunuz?

Şu an mevcutta şifresini bilmediğiniz email adresinin şifresini kurtarmak için yolları denediniz mi? Uzantısı nedir, Hotmail, Gmail vs?

Bu taraftaki tüm yollar tükendiği için mi Steam tarafından ilerlemek istiyorsunuz?

Emailimin uzantısı Gmail. Gmail'i oluşturduğumuz internet kafe bilgisayarlarından birçok kez şifreyi kurtarmaya çalıştık ancak hesapta kurtarma epostası ve numara yok. Hesaba gelen maili biliyorum ve açıldığı konumu sadece o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı