Steam hesabının maili silinirse ne olur?

kONF

Hectopat
Beyler benim merak ettiğim bir şey var. Bir Steam hesabının ilk maili silinirse ne olur çalınma durumunda ne yapması lazım?

Google hesabınızı sildiyseniz, Steam e-posta gönderdiğinde o e-posta hiçbir yere ulaşmayacak. Buna kurtarma e-postaları da dahil.

Eğer değiştirmek istediğinizde e-posta yolluyorsa desteğe başvurun, hesabın size ait olduğunu kanıtlarsanız e-postayı değiştirmek için link verirler.

Google hesabınızı sildiyseniz, Steame-posta gönderdiğinde o e-posta hiçbir yere ulaşmayacak. Buna kurtarma e-postaları da dahil.

Eğer değiştirmek istediğinizde e-posta yolluyorsa desteğe başvurun, hesabın size ait olduğunu kanıtlarsanız e-postayı değiştirmek için link verirler.

Hocam durum tam olarak şöyle Gmail değiştirmede sıkıntı yok Gmail bende. Bundan 3 yıl önce Gmail temizliği yaparken Steam hesabının ilk mailini sildim. Yani anlatmak istediğim şey hesabım çalındığında ilk mail ister mi?

Hocam durum tam olarak şöyle Gmail değiştirmede sıkıntı yok Gmail bende. Bundan 3 yıl önce Gmail temizliği yaparken Steam hesabının ilk mailini sildim. Yani anlatmak istediğim şey hesabım çalındığında ilk mail ister mi?
Yok ya sorun olmaz, ne olacak ondan :D

Ben de sandım ki hesabınızı sildiniz. E-posta istemiyorlar, merak etme. Hesabı kurtarırken kredi kartı bilgileri, aldıysan önceden hesabında kullandığın bir cüzdan kodu, telefon numarası ve SMS gibi sahibi dışında birinin ulaşmasının zor olduğu bilgileri soruyorlar.

Yok ya sorun olmaz, ne olacak ondan :D.

Ben de sandım ki hesabınızı sildiniz. E-posta istemiyorlar, merak etme. Hesabı kurtarırken kredi kartı bilgileri, aldıysan önceden hesabında kullandığın bir cüzdan kodu, telefon numarası ve SMS gibi sahibi dışında birinin ulaşmasının zor olduğu bilgileri soruyorlar.

Hesabım çalınırsa alırım yani değil mi? Oyun faturaları, CD Key vs bilgiler var. Bir tek sıkıntı ilk mailini sildim o hesabın.

Yeni konular

Geri
Yukarı