Steam hesap çalınmasına destek ne zaman geri dönüş yapar?

beratpashaaa

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Biri Discord'a link atmıştı tıkladım linke, sonra Steam mail adresim falan değişti. Sonra giriş yapamadım ardından direkt hesabı bloke ettim, yani CS'ye girip hile açamaz sanırım. Sonra Steam desteğe olayı anlattım bilgi falan aldılar kart vs yazdım kaç saat içinde dönüş olur?

Ne zaman geri dönüş yapar bilmem 1-2 gün sürebilir çok sürmez, diğer hesaplarını korumak için av indir tam tarama yap, hesaplarında 2 faktörlü doğrulamayı aç şifre değiş ve bu cihaz harici tüm cihazlardan çıkış yap'a bas.

Ne zaman geri dönüş yapar bilmem 1-2 gün sürebilir çok sürmez, diğer hesaplarını korumak için av indir tam tarama yap, hesaplarında 2 faktörlü doğrulamayı aç şifre değiş ve bu cihaz harici tüm cihazlardan çıkış yap'a bas.
G-mail hesabı değişmiş 2 adımlı doğrulama falan olmaz gibi.

Teşekkürler

18 saat oldu hala dönüş yapılmadı

26 saat oldu hala herhangi bir dönüş yapılmadı sitelerinde 2-19 saat arası yazıyor ama bilemedim

Son düzenleme:
Aynı sorun bende yalıyorum kanka bekliyorum öyle destek mesajı.

Yeni konular

Geri
Yukarı