Steam hesap işlevselliğim kısıtlandı

mns

Centipat
Steam'de böyle bir uyarı aldım. Steam desteğe yazmama rağmen sürekli aynı mesajı gönderiyorlar. Ben kurallara aykırı hiçbir şey yapmadım. Başka sitelerden item alarak satarak itemlerimi daha iyi hale getirmeye çalıştım. Sonucunda böyle bir uyarı aldım. Bunu nasıl çözebilirim yardım edebilecek var mı?

Dosya Ekleri

• ddddd.png
    ddddd.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 61
Geçmiş olsun. Geri dönüşü olacağını sanmıyorum. Hesabı kilitlemişler yanlızca ordaki mevcut oyunları oynayabilirsin. Yeni hiçbirşey yapamazsınız.

Steam bu konuda çok katıdır. Hesabı satın mı aldınız yoksa sizin mi?

hesap bana aitti
Peki gönderdikleri mesajda ne diyorlar?

Yazmakta olduğunuz hesap, Steam Abonelik Sözleşmesi'ni ihlâl ettiği için kilitlenmiştir. Gerçekleştirilen takaslar, topluluk raporları ve diğer faktörler göze alınarak hesabın, ticarî amaçlarla kullanıldığı bulgusuna ulaşılmıştır.

Bu kilit kalıcıdır ve Steam Destek konu hakkında size daha fazla yardımcı olamaz.

Şu an elimizde olan tüm bilgileri size aktardığımız için bu yardım talebini kapatıyorum. Bu sorun hakkında daha fazla yanıt almayacaksınız.

Regards,
Hal
Steam servisleri dışında alım satım ve takas yapmak yasaktır.

bitskinden ürün aldım ama bu sitelerden ürün alınamıyor neden steam le girebiliyoruz o zaman çok saçma degilmi

Bu steam hesabı ile girebilme olayı senin Technopat sosyal'e Facebook ile girmenle aynı olay. Steam dışında ürün alım satımı yasak ama buna yakalanan oldukça az. Ama sebebi bu değilse bile açılacağını zannetmiyorum. Valve durduk yere böyle bir ban atıp bu kadar büyük bir hata yapmaz. Büyüj ihtimalle Steam dışındaki sitelerden skin alım satımı yaptığınız için. Çünkü Steam bu işten vergi alıyor. Siz bir nevi adamların işine taş koyuyorsunuz.

Bu steam hesabı ile girebilme olayı senin Technopat sosyal'e Facebook ile girmenle aynı olay. Steam dışında ürün alım satımı yasak ama buna yakalanan oldukça az. Ama sebebi bu değilse bile açılacağını zannetmiyorum. Valve durduk yere böyle bir ban atıp bu kadar büyük bir hata yapmaz. Büyüj ihtimalle Steam dışındaki sitelerden skin alım satımı yaptığınız için. Çünkü Steam bu işten vergi alıyor. Siz bir nevi adamların işine taş koyuyorsunuz.

buna yakalanmamak için ne yapmak gerekiyor öneriniz varmı? diğer sitelerde daha ucuz oldugu için ürünleri ordan alıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı