Steam hesaptan hesaba para aktarmanın yöntemi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErenTeke

Kilopat
Yer
İstanbul / Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Nasıl yapılabilir acaba? Banka kartına da olabilir. Para boşa gitmesin yeter :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey olmuyor fakat eğer hesabında CS:GO varsa cüzdan bakiyesindeki paranın tamamına bir eşya alıp internetten satabilirsin. Biraz komisyon alıyorlar fakat en iyi seçenek bu sanırsam.

Arkadaşın dediği gibi, 5 kuruşluk bir silahı 10 TL'ye satarsan anca o zaman para sana geçmiş oluyor fakat %15'i Steam tarafından vergi olarak alınıyor.

Arkadaşın dediği gibi, 5 kuruşluk bir silahı 10 TL'ye satarsan anca o zaman para sana geçmiş oluyor fakat %15'i Steam tarafından vergi olarak alınıyor.
Anlatmak istediğim şey pazardan aldığı bir eşyayı takas engellemesi kalktığında ByNoGame gibi sitelerde satmasını söylüyorum steam nasıl %15 vergi alacak anlamadım tam olarak.

Onu söylüyorsan evet kalktığı gibi ByNoGame'e verebilirsin fakat onlar da komisyon alıyorlar.

Dileyelim iki tane steam hesabın var. Birinde 10 TL var diğerine vermek istiyorsun. Ya takas yapacaksın ya da markete çok ucuz bir eşyayı çok pahalı şekilde koyup diğer hesabın ile satın alacaksın.

Dileyelim iki tane steam hesabın var. Birinde 10 TL var diğerine vermek istiyorsun. Ya takas yapacaksın ya da markete çok ucuz bir eşyayı çok pahalı şekilde koyup diğer hesabın ile satın alacaksın.
Ucuz koyup direk satın almak pek mümkün değil artık satın alma siparişlerinden ötürü ancak takas ile halledilebilecek bir şey olduğunu düşünuyorum.

VAC Ban'ım olduğu için CS:GO envanterime el koyuldu :) Başka önerileriniz yok mu?

VAC ban yediyseniz zaten hiçbir türlü envantere ulaşamazsın. Hile kullanıp ceza aldıysan eğer Valve'ye teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı