Steam hesaptan hesaba para aktarmanın yöntemi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana yardım etmek isteyen insanlara diklenip duruyorsun bence kimin tavrı yanlış gayet belli okumaya gerek yok.

Yok arkadaşım yok bu Eren denen geri arkadaşımızın sınırsız ban yemesi lazım.. Her gün CS:GO News'i takip ediyorum + Türk Youtuber'ları takip ediyorum. Benden iyi mi bileceksin ? Hem ben sana hiçbir oyunun envanterini kullanamazsın demedim kör herif. Dota, CS:GO gibi oyunların dedim. Bir tane Türkçe kuralına uymadım diye 3 gün ceza yerken senin ceza yememen ne kadar ironik bir şey..

Yok arkadaşım yok bu Eren denen geri arkadaşımızın sınırsız ban yemesi lazım.. Her gün CS:GO News'i takip ediyorum + Türk Youtuber'ları takip ediyorum. Benden iyi mi bileceksin ? Hem ben sana hiçbir oyunun envanterini kullanamazsın demedim kör herif. Dota, CS:GO gibi oyunların dedim. Bir tane Türkçe kuralına uymadım diye 3 gün ceza yerken senin ceza yememen ne kadar ironik bir şey..

Yüksek egolu arkadaşım, attığın iletilerinin bir analizini yapayım senin için.

Kod:
Yalan yanlış bilgi vermeyelim lütfen, Steam'in güncellemesiyle VAC ban yiyen hesaplar hediye dahi alamıyor/yollayamıyor. Yani o hesap pert diyebiliriz.

Burada "VAC ban yiyen hesaplar hediye dahi alamıyor/yollayamıyor." yazmışsın ve yanlış bilgi vermişsin. VAC ban yiyen hesaplar sadece VAC korumalı oyunları hediye edemiyor.

Kod:
 Ben zaten yukarıdaki mesajda belirttim. VAC yemiş hesaptan hediye alamıyorsunuz, para aktarma yöntemi diye zaten bir şey yok. Sadece yeni oyunlar alıp envanterinizi genişletebilirsiniz.

Burada ise "Sadece yeni oyunlar alıp envanterinizi genişletebilirsiniz." yazmışsın ve yine yanlış bilgilendirme yapmışsın.

Ayrıca hala bırak yanlış bilgilendirdiğin için özür dilemeyi aksine kötü sözler yağdırmaya devam ediyorsun, tebrikler.

Arkadaşım sana yazdığın şeyleri göndermeden tekrar okumanı öneririm. VAC yiyen hesapta hediye yollayıp alamazsın fakat Valve oyunu olmayan bir oyun alırsan hiçbir şey olmaz ve envanterini genişletebilirsin. Hadi ben senin tavırların hakkında yanılıyorum, diğer cevaplardaki arkadaşlar da mı yanılıyor ? Steam imposes new restrictions on gifting multiplayer VAC-protected games, could impact honest users
Al kardeşim, az İngilizce'ye sahipsen anlarsın.

Yeter artık bilmediğin konular hakkında bilmişlik yapıp şimdi de kıvırmaya çalışıyorsun bir de İngilizce biliyorum diye hava mı atıyorsun?

Başından beri salaklık edip sana yardım etmeye çalışarak hata yapmışım. Bir daha mesaj atarak bildirim ekranını kirletmezsen sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı