Steam iade almıyor

laviens

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Steam iade konusunda sınır yok diyor fakat çok fazla iade ettiğim için iadelerimi kabul etmiyor neden?

Steam'in iade politikaları var onlara aykırı davranış olursa iade hakkını elinden alabilirler. Eğer böyle bir şey yapmadığını düşünüyosan Steam desteğe danış.

Bir süre bekleyin ve iade sınırsız dehil. Bu işlemi suistimal ederseniz elbet bir bedeli olur.

çok fazla iade ettiğim için iadelerimi kabul etmiyor

SUİSTİMAL

İadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olarak değil. İade hizmetini kötüye kullandığınızı düşünürsek, bunları size sunmayı durdurabiliriz. İndirimden hemen önce alınmış bir ürünün iade edilerek ardından indirimli fiyatıyla satın alınmasını kötüye kullanma olarak değerlendirmiyoruz.

Cevabını kendin vermişsin zaten. Steam böyle bir mail atıyor fazla oyun iade edince.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220819-161558_Gmail.jpg
    Screenshot_20220819-161558_Gmail.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 42
İade şartlarını sağlıyor musunuz? Belki oyun iade süresini geçmiştir.
Hayır geçmedi.

Suistimal.

İadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olarak değil. İade hizmetini kötüye kullandığınızı düşünürsek, bunları size sunmayı durdurabiliriz. İndirimden hemen önce alınmış bir ürünün iade edilerek ardından indirimli fiyatıyla satın alınmasını kötüye kullanma olarak değerlendirmiyoruz.

Hayır oyunları 10dk oynuyorum Max 2 saat geçmeden iade edeyim falan parama yazık oluıyor oyunları beğenmiyorum 2 dk oynadıklarım bile oluyor onları iade etmek istedim sadece.

Bir süre bekleyin ve iade sınırsız dehil. Bu işlemi suistimal ederseniz elbet bir bedeli olur.

1660915258295.png

Dosya Ekleri

• 1660915250196.png
    1660915250196.png
    6 KB · Görüntüleme: 37
İade şartlarını sağlarsanız, oyunu iade alacaklardır. 1-2 gün sürüyor, sonrasında mail geliyor tarafınıza.
Steam kütüphanenizde oyunu, "oyna" seçeneğiyle mi görüyorsunuz yoksa "Satın al" seçeneğiyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı