Steam iade ertelenme sorunu

sami078

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben H1Z1, Just Survive adlı oyunu iade etmek istiyorum ve talebi yolladım. Yalnız e-postama şöyle bir mesaj geldi. İadeyle ilgi Steam'den geldi ve altın şöyle yazıyordu. Hesabınızın güvenliğinde kısa bir süre önce değişiklik yaptığınız için iade talebinizin işlemi hesabınızı izinsiz hareketlerden korumak için ertelenecektir.
Ben iade etmeden önce şifremi değiştirdim. Sonra böyle bir şey çıktı ve iade daha gelmedi. İnşallah 14 gün içerisinde yollarlar ve 14 gün geçerse iadeyi alabilir miyim? Çünkü daha önceden yolladım bununla ilgili bilgi sahibi birisi varsa yardım etsin. Lütfen 31 TL'mi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün içerisinde deniyor fakat başkalarında farklı mıdır bilmem bana iade genelde 2-3 gün içerisinde ödeniyor. Şifre değiştirmekle bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Oynanma süresi olarak 2 saati geçirmezsen ve satın aldıktan sonra 30 gün geçmeden istek gönderirsen sıkıntı olmaz. Eğer 30 günü geçiyorsa ticket attıp durumu anlatırsın, iadeni gerçekleştirirler. Steam artık support kısmını yeniledi daha iyi hizmet veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı