Steam iade parası gelmedi

Steam'den 3 gün önce RE8 iade ettim mesaj da geldi iade edildi diye ama Papara'ya gelmedi. Mail attım ilgili kurum ile kart harcaması olmadığı yazıyordu. WhatsApp'tan yazdım oradan da bir şey çıkmadı müsaitseniz arayalım dediler okuldaydım. Bugün kış indirimleri bitiyor bitmeden gelen parayla oyu alacaktım alamayacağım sanırım. Önceden 1-2 güne gelirdi şimdi neden böyle oldu ki?

Benim para iademin karta gelmesi bir haftayı geçmişti. Süre değişkenlik gösterebiliyor. Eğer indirim bitmeden oyunu alamayacağınız düşünüyorsanız yetersiz bakiye ile satın almaya çalışın ve sepeti satın alma geçmişinize kaydettirin. Üç gün içerisinde sepetindeki ürünleri o anki fiyatıyla alabiliyor olmalısın.
Ben denedim paranın hesaba gelmesini bekliyorum.
Eki Görüntüle 1623560
Güzel özellikmiş. Keşke önceden bilseydim.

Papara ile iletişime geçin muhtemelen parayı onların sizin kartınıza aktarması gerekiyordur. Bir de eğer iade ettiğiniz oyunun parasıyla başka oyun alacaksanız Steam cüzdana iade edin. Steam cüzdanda para direkt hesaba geçiyor sadece 24 saat bekleme süresi oluyor.

Öyle yapacaktım ama o zaman belki Epic kuponu ile oradan oyun alırım diye kartta istedim. Keşke cüzdana isteseymişim.

Öyle yapılıyor mu cidden?
Bildiğim kadarıyla yapılabiliyor. Bakiye geldiği zaman test edip sonucu bildireceğim.
1672927559171.png

Bildiğim kadarıyla yapılabiliyor. Bakiye geldiği zaman test edip sonucu bildireceğim.
1672927559171.png

@SASİNİN ASKERİ
1673010710929.png

"Kaydedilmiş bu sepeti tekrar satın almak istiyorum" seçeneğine tıkladıktan sonra beni kaydettiğim (Kış indirimlerindeki) fiyatlarıyla olan sepete yönlendirdi ve oyunları gördüğünüz fiyata satın alabildim.
image.png

Siz sepetinizi kaydettiniz mi?

Son düzenleme:

Olmadı maalesef. Parada hala gelmedi.

Bildiğim kadarıyla yapılabiliyor. Bakiye geldiği zaman test edip sonucu bildireceğim. Eki Görüntüle 1623575

@SASİNİN ASKERİ Eki Görüntüle 1624510
"Kaydedilmiş bu sepeti tekrar satın almak istiyorum" seçeneğine tıkladıktan sonra beni kaydettiğim (Kış indirimlerindeki) fiyatlarıyla olan sepete yönlendirdi ve oyunları gördüğünüz fiyata satın alabildim.
image.png

Sepet e-posta da kaydedilmiş silmişim yanlışlıkla. Çöp kutusuna bakarken fark ettim. Satın almayı tekrar deneyin yazıyor. 72 saatten 32 saati kalmış. Tek sıkıntı para hala gelmedi. Tekrardan mail atacağım adamlara.

Son düzenleme:
Olmadı maalesef. Parada hala gelmedi.

Sepet e-posta da kaydedilmiş silmişim yanlışlıkla. Çöp kutusuna bakarken fark ettim. Satın almayı tekrar deneyin yazıyor. 72 saatten 32 saati kalmış. Tek sıkıntı para hala gelmedi. Tekrardan mail atacağım adamlara.
Sepetinizi Steam üzerinden de görüntüleyebiliyor olmalısınız.
Bu adımları deneyebilirsiniz:
1673081717679.png

Eki Görüntüle 1625438
1673081771297.png

1673081812984.png

1673081952114.png

1673081856540.png

1673081978712.png

Geri
Yukarı