Steam iade süreci

Tommy Amca

Femtopat
Daha fazla  
23 Aralık'ta iade için başvurdum. İstediğim 2 tane ürün var şu an indirimde ve iade ettiğim oyundan gelen para ile o iki ürünü almak istiyorum. Ocak ayının 5. gününe kadar indirimler sürecek. İndirimler bitene kadar para iadesi yapılması lazım.
Ne kadar sürer?

Şu an iade yaptınız diyelim, uygunluğuna 1 saat içinde bakılır ve kontrol edilir. Sonrasında kabul edilirse bakiyeniz beklemeye düşer ve bu miktar da 24 saat sonra bakiyenize yansır.

Şu an iade yaptınız diyelim, uygunluğuna 1 saat içinde bakılır ve kontrol edilir. Sonrasında kabul edilirse bakiyeniz beklemeye düşer ve bu miktar da 24 saat sonra bakiyenize yansır.
2 gündür bekliyorum ve tüm şartları yerine getirdiğimi düşünüyorum. Oyunu toplam 18 dakika oynadım ve aldığım gün iade ettim.

1 gün kadar sürüyordu benim iadelerimde. Yoğunluğa göre değişiyor. Bazen yabancı bir temsilciyle görüşüyorsunuz, ertesi gün Türk bir temsilci ile yola devam ediyorsunuz. O sebeple uzayabiliyor süre.

2 gündür bekliyorum ve tüm şartları yerine getirdiğimi düşünüyorum. Oyunu toplam 18 dakika oynadım ve aldığım gün iade ettim.
Ben her iademde anlattığım şekilde Steam bakiyesi olarak aktarırdım ve yeni oyun alırdım. Siz parayı kartınıza mı istediniz? O zaman süre bir haftaya kadar çıkabiliyor.

23 Aralık'ta iade için başvurdum. İstediğim 2 tane ürün var şu an indirimde ve iade ettiğim oyundan gelen para ile o iki ürünü almak istiyorum. Ocak ayının 5. gününe kadar indirimler sürecek. İndirimler bitene kadar para iadesi yapılması lazım.
Ne kadar sürer?

Benimki 30 saat sonra cüzdanıma yattı. Banka kartına ne kadar sürede yatar bir fikrim yok orası banka ile alakalı bir durum.

Geri
Yukarı