Steam iade talebi cevaplanmadı

Bu haftaki 2. iadem olduğu için mi bilmiyorum ama dün aldığım ve 1saat oynadığım AC Odyssey oyununu 1 saat oynadıktan sonra iade talebi oluşturdum. Talebe bugün öğlen saatlerinde not vs eklemek için tekrar iptal edip açtım. Hala talebim gözüküyor ama cevap gelmedi. Umudu kesmeli miyim?

1656870344198.png

Dostum oyun 2 Temmuzda alınmış, muhtemelen aynı gün iade ettin ve daha 24 saat anca geçtiyse geçmiştir. Beklemeyi düşündün mü hiç?
Hayır da daha önce iade ettikten sadece 1 ya da 2 saat geçtikten sonra iade edildi. O yüzden acaba şimdi de problem mi oldu dedim. Çünkü bu hafta 2. geçen hafta da farklı bir oyunu iade etmem gerekmişti. Biraz panik oldum galiba.

3-4 oyun art arda olursa zararı olabilir ama 2 oyunu iade etme işlemini yaşadım bir sorun çıkartmıyor.
Ya galiba pazartei R6 iade etmiştim 1.5 hafta önce de TABS iade ettim.

Benim de cevaplamadı ve 1 haftaya kadar süre 1 hafta geçerse desteğe ulaşın.
Yaz indiriminde oyun alacağım o yüzden soruyorum zaten para gelecek mi diye.

Hayır da daha önce iade ettikten sadece 1 ya da 2 saat geçtikten sonra iade edildi. O yüzden acaba şimdi de problem mi oldu dedim. Çünkü bu hafta 2. geçen hafta da farklı bir oyunu iade etmem gerekmişti. Biraz panik oldum galiba.
Ben 24 saat içinde 3 oyun iade ettiğimi bilirim bir sorun olmadı ki genelde oyunları beğenmem ve iade ederim. Yasak almanız bu kadar kolay olsaydı herkes alırdı. Yoğunluktan dolayı uzamıştır bekleyin.

Ya galiba pazartei R6 iade etmiştim 1.5 hafta önce de TABS iade ettim.

Yaz indiriminde oyun alacağım o yüzden soruyorum zaten para gelecek mi diye.

Sıkıntı olmaz hocam sabırlı olun 2-3 güne iade sonucu belli olur.

Bu haftaki 2. iadem olduğu için mi bilmiyorum ama dün aldığım ve 1saat oynadığım AC Odyssey oyununu 1 saat oynadıktan sonra iade talebi oluşturdum. Talebe bugün öğlen saatlerinde not vs eklemek için tekrar iptal edip açtım. Hala talebim gözüküyor ama cevap gelmedi. Umudu kesmeli miyim?

Eki Görüntüle 1440004

Sana tek diyeceğim Steam'in iade protokolünün dışında değilsen iaden kesin olarak onaylanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı