Çözüldü Steam iade ücreti ne zaman gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Selamlar, cuma günü iade ettiğim oyunun ücreti kartıma ne zaman ulaşır? Bir kısmını Steam cüzdanımdan, bir kısmını ise Enpara kartımdan ödedim. Steam cüzdanıma para -Steam cüzdandan ödediğim miktar- cumartesi gün ulaştı fakat kartta henüz ödediğim miktar ödenmedi. Sizce beklemeli miyim?

Çözüm
Selamlar, cuma günü iade ettiğim oyunun ücreti kartıma ne zaman ulaşır? Bir kısmını Steam cüzdanımdan, bir kısmını ise Enpara kartımdan ödedim. Steam cüzdanıma para -Steam cüzdandan ödediğim miktar- cumartesi gün ulaştı fakat kartta henüz ödediğim miktar ödenmedi. Sizce beklemeli miyim?
Genelde 7 iş günü içerisinde ulaşıyor.
Genelde 7 iş günü içerisinde ulaşıyor.

Çözüm
Ne kadar oynadığınıza bağlı. Yeni alıp 15DK oynadığınız bir oyunu Steam 24 saat içinde veriyor fakat uzun süre 3 saat oynadıysanız ya vermiyor ya da 1 hafta sürede veriyor. Benim yaptığım iadelerde durum hep böyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı