Steam iade uzun sürdü

Bazen yoğunluktan dolayı iade uzun sürebiliyor eğer iade şartlarını aşmadıysanız büyük olasılıkla iade edilir. Pare iadesini Steam cüzdan seçtiyseniz eğer benim bildiğim kadarıyla o da ek süre olarak bekletiyor.

Oyunu alalı 1 gün oldu 0.2 saat girmişim sonra direk iade ettim. Cüzdanla aldım kartla değil. Normalde 24 saatte geliyor ama bakiyemin orada ürünün fiyatı yazıyordu gelecek diye şimdi hiçbir şey olmadı.

İade talebini iptal edip tekrar talepte bulunun lütfen.
Hemen yapıyorum.
Geçen aya ait bir konu buldum gene biri internet Cafe Simulator'ü iade etmek istemiş oda aynı sorunu yaşamış desteğe ulaşıp halletmiş öyle yapacağım.
Geçmiş iadelerime bakarken fark ettim bir önceki iademde "Yakın zamanda birçok iade talep ettiniz. Lütfen iade sisteminin oyunları denemek için olmadığını unutmayın. Eğer iade sistemini suistimal ettiğinizi anlarsak gelecekteki iadelerinizi reddedeceğiz." Yazmışlar fark etmemiştim herhalde o yüzden olmuyor ne yapabilirim şimdi ?
-----------------------------------------------------------------------------------
Bir önceki iadem de uyarı almışım çok fazla iade yaptığım için fakat görmemişim. İnternet Cafe Simulator oyununu aldım denemek için bayağı bir FPS sıkıntısı çektim. 0.2 saat girdim ve çıktım. Sonra iade etmek istedim fakat iadem kabul olmuyor. Steam'a nasıl ulaşıp derdimi anlatabilirim?

Alalı kaç gün oldu?
-14 günü geçince iade kabul etmiyorlar.
Ve evet çok iade yapınca bir süre iade kabul etmiyorlar.

2 saatten fazla oynadıysan iade kabul olmaz
Konuyu nasıl okuyorsunuz 0.2 saat oynadım diyor
Hayır 2-3 saati geçince kabul etmiyorlar. Bende de aynı şey oldu.

Siz ne anlatıyorsunuz?
Oyununu 2+ saat oynayınca kabul etmiyorlar biliyorum ama arkadaş 0.2 yani 20 dk oynamış geriye 2 neden kalıyor 1- 14 gün geçerse iade olmaz 2-çok fazla iade yapınca iade banı atılıyor.

Banım yeni kalktı anca cevap verebiliyorum. Oyunu 10 dakika falan oynamışımdır. Steam desteğe bilet atabileceğim bir yer var mıdır?
Konuyu nasıl okuyorsunuz 0.2 saat oynadım diyor

Siz ne anlatıyorsunuz?
Oyununu 2+ saat oynayınca kabul etmiyorlar biliyorum ama arkadaş 0.2 yani 20 dk oynamış geriye 2 neden kalıyor 1- 14 gün geçerse iade olmaz 2-çok fazla iade yapınca iade banı atılıyor.
Oyunu dün aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı