Steam iade yapmıyor

ErenGl-

Hectopat
1616441268606.png

Arkadaşlar R6'yı ücretsiz olduktan sonra oynadım. Yaklaşık 2 saat olarak sonra indirim varken Deluxe Edition'u alayım dedim. Onu da yaklaşık 2 saat oynadım ( tam 2 değil) ama Steam parayla aldığımı ve ücretsiz alıp oynadığım saat oturumunu bir tutup ve toplamının 2 saati geçtiği için iade yapmıyor. Ne yapmalıyım? Talep gönderirken güzelce de açıkladım ama reddettiler 2 defa yolladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün geçtikten sonra iade yapmıyor sanırım. 2 saat ve 14 gün olması lazım. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Not: Yanlış anlamışım zaten 14 günden önce iade etmek istemişsiniz. Steam'in ciddi bir tavrı var bu konuda. Yapacak bir şey yok.

Eki Görüntüle 935742

Arkadaşlar R6'yı ücretsiz olduktan sonra oynadım. Yaklaşık 2 saat olarak sonra indirim varken Deluxe Edition'u alayım dedim. Onu da yaklaşık 2 saat oynadım ( tam 2 değil) ama Steam parayla aldığımı ve ücretsiz alıp oynadığım saat oturumunu bir tutup ve toplamının 2 saati geçtiği için iade yapmıyor. Ne yapmalıyım? Talep gönderirken güzelce de açıkladım ama reddettiler 2 defa yolladım.
Kendilerinin de dediği gibi. İade politikaları böyle. Onlarında yapabileceği bir şey yok.

2 saatten fazla oynadınız mı oynamadınız mı? İş burada bitiyor. Steam'e göre 3 saat 53 dakika oynamışsınız.

Edit: Steam'in web sayfasından giriş yapın. Tarayıcınıza "Steam Destek" diye arattırın. Karşınıza çıkan "Steam Destek" sayfasına girin. Son ürünler kısmından oyunu seçin ve iade edin.

Eki Görüntüle 935742

Maalesef iade olmaz bu durumda. Aynı durumu örneğin CSGO'da uzun saatleri olup Prime Status almak isteyenlerde alıp iade etmek istediğinde edememişti.

Geri
Yukarı