Steam iadede 2 saat süresi doldu

VolkiColt

Decapat
Merhaba Black Desert onlineyi Steam üzerinden aldım oyunu güncellemesi 3.5 saat sürdü bu nedenle 2 saati geçti. İade alınmama sebebi ise oyunun 2 saatten fazla oynanması lütfen biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu indirmeye bastıktan sonra "setup-launcher" iniyormuş. Bunun dahilinde ise bu kısayol üzerinden indirme yapıyormuş, bundan dolayı "launcher" açık olduğundan steamde "çalışıyor" olarak gözüküp zamanı öyle saymış.

Söylediğim gibi bende oyunu indirdim ve aktif olarak oynuyorum, böyle bir durumla karşılaşmadım.

Güncelleme yaparken oyunu nasıl oynadınız? Güncelleme 3.5 saat sürmüş olabilir oradaki 2 saat sizin oyun çalışıyorken geçirdiğiniz süredir (buna oyun açıkken Alt+Tab ile masaüstüne geçmiş olsanız dahi geçen süre de dahildir.) ayrıca Steam üzerinden oyun çalışıyorken güncellemeler durar. Yanlış bilgi vermişsiniz ya da ben yanlış biliyorum oyunu. Daha düzgün anlatın.

Kanka şu şekilde bdo 30 GB Steam'dan Client'i indiriyor ve de oyunun önemli noktalarını ve de oyunu çalıştırdığın zaman oyun bir 30 GB daha indiriyor güncelleme değil yani.

Geri
Yukarı