Steam iademi kabul etmedi

ÇARŞI

Hectopat
Daha fazla  
Dün Steam'den UNO aldım sistem, gereksinimlerini karşılamasına rağmen açılmıyor. Çözüm bulamayınca iade etmek istedim fakat hala kabul etmediler. 18 saat oldu neredeyse.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

OYUN İÇİ SATIN ALIM İADELERİ​

Steam herhangi bir Valve yapımı oyun içi satın alma işlemi için 48 saat içinde, oyun içi eşya kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade seçeneği sunacak. Üçüncü şahıs geliştiriciler oyun içi eşyalar için aynı şartlarla iade seçeneğini etkinleştirme hakkına sahip olacak. Steam satın alma işlemi sırasında oyun geliştiricisinin satın aldığınız eşyaya yönelik iade seçeneğinin aktif olup olmadığını size bildirecek. Aksi takdirde, Valve yapımı olmayan oyunlarda oyun içi alımların iadesi mümkün olmayacak.

Dün Steam'den UNO aldım sistem, gereksinimlerini karşılamasına rağmen açılmıyor. Çözüm bulamayınca iade etmek istedim fakat hala kabul etmediler. 18 saat oldu neredeyse.

Eki Görüntüle 1556867

Şifrenizi veya Steam Guard'la alakalı bir şey değiştirdiyseniz 7-14 gün boyunca iadeleri erteliyorlar. Aynısı başıma geldi çünkü 2 gündür iade talebi açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı