Steam iadesi ne zaman onaylanır?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşlar merhabalar iyi sosyaller.
Kartımda son birkaç TL kalmıştı bende hazır indirimde iken Steam üzerinden 3.60 TL'ye Sniper Ghost Warrior2 alayım dedim.
Oyunu oynamaya başlayınca bir sürü bug olduğunu fark ettim silahlar olsun adamlar olsun kıyafetler yerler çevre vs. her yerde buglar vardı. Bende bu sebepten dolayı iade istedim.
Oyunu bu sabah aldım ve sadece 5 dakika oynadım.
Ücret iadesi ne zaman gerçekleşir. İlk defa oyun iade ettiğim için bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    62,1 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar merhabalar iyi sosyaller.
Kartımda son birkaç TL kalmıştı bende hazır indirimde iken Steam üzerinden 3.60 TL'ye Sniper Ghost Warrior2 alayım dedim.
Oyunu oynamaya başlayınca bir sürü bug olduğunu fark ettim silahlar olsun adamlar olsun kıyafetler yerler çevre vs. her yerde buglar vardı. Bende bu sebepten dolayı iade istedim.
Oyunu bu sabah aldım ve sadece 5 dakika oynadım.
Ücret iadesi ne zaman gerçekleşir. İlk defa oyun iade ettiğim için bilemiyorum.

Hocam bende 2 gün önce oyunu almıştım oyunu indirip kurduğumda aynı sizin olayınızı yaşadım Texture'lar bozuk tu iade ettim gün içinde iade sonuçlandı para ise 1 gün sonra yani dün yattı sizinki 1-2 güne yatar muhtemelen.

Hocam bende 2 gün önce oyunu almıştım oyunu indirip kurduğumda aynı sizin olayınızı yaşadım Texture'lar bozuk tu iade ettim gün içinde iade sonuçlandı para ise 1 gün sonra yani dün yattı sizinki 1-2 güne yatar muhtemelen.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.
Bakalım bekliyorum haber veririm. 😊

Geri
Yukarı