Steam Steam iadesi onaylanmadı

Snowsatt

Hectopat
Arkadaşlar dün Watch Dogs Legion aldım fakat oyunun pek güzel olmadı hakkında yorumlar okudum indirmeden direkt iade edeyim dedim ve dün talep açtım. 1 gün geçti hala onaylanmadı onaylandıktan sonra para hesap detaylarında gözükür bildiğiniz üzere ve 24 saat sonra gelir ama onaylanmadı. Önceki iadelerim Max 2 saat içerisinde onaylanır ve 24 saattede gelirdi anlamadım gitti 1.5 gün oldu.

Dosya Ekleri

• 1674853785925.png
    1674853785925.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 65
Arkadaşlar dün Watch Dogs Legion aldım fakat oyunun pek güzel olmadı hakkında yorumlar okudum indirmeden direkt iade edeyim dedim ve dün talep açtım. 1 gün geçti hala onaylanmadı onaylandıktan sonra para hesap detaylarında gözükür bildiğiniz üzere ve 24 saat sonra gelir ama onaylanmadı. Önceki iadelerim Max 2 saat içerisinde onaylanır ve 24 saattede gelirdi anlamadım gitti 1.5 gün oldu.

Başkalarının fikrine göre neden iade ettiniz ki daha denemeden? Belki beğenecektiniz.

Gayet normal, illa 24 saat içerisinde onaylanacak diye bir durum söz konusu değil. Yakında onaylanır, yoğunluk vardır.

Başkalarının fikrine göre neden iade ettiniz ki daha denemeden? Belki beğenecektiniz.

Ya aslında deneyecektim fakat Watch Dogs 1 ve 2 oynamış birisi olarak açık dünyası atmosferi pek hoşuma gitmedi GTA Cyberpunk tarzı oyunlar daha hoşuma gidiyor.

2 gün sonra onaylanan iade talebim olmuştu.

Gayet normal, illa 24 saat içerisinde onaylanacak diye bir durum söz konusu değil. Yakında onaylanır, yoğunluk vardır.

Daha önceki iadelerim Max 2 - 3 saat içerisinde onaylanırdı ilk defa oldu bu kadar süre yoğunluktar dolayı ise sıkıntı yok teşekkür ederim.

Onaylanması biraz zaman alıyor. Eğer hiç oynamadıysanız ve yeni aldıysanız iade olmaması için hiçbir sebep yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı